Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. MgA. Helena Bezděková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. MgA. Helena Bezděková — psycholožka, psychoterapeutka, lektorka seberozvojových nejen tanečních kurzů, supervizorka a koučka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 31 doporučení prezentace Mgr. MgA. Helena Bezděková:
Milá Hanko a Helo, moc Vám oběma děkuji za nádherný zážitek, který vyvrcholil v ženské souznění duší. Opravdu něco úžasného!!! Stále v sobě tu vzájemnost cítím a těším se na další „pozvání k tanci“.

Eva P.

Havířov
Kurz „Radost, život, rezonance“ jsem si moc užila. Byla to ta pravá relaxace včetně odhození konvencí a hraní, kreslení, cvičení a tancování. Pobyt v krásném čistém ekologickém statku se skvělou domácí vegetariánskou stravou, kdy jsem nevěřila, že takovou dobrotu lze vykouzlit i bez masa. Těším se na příště!

Ema Kučerová

lékařka, Praha
Na kurz jsem byla hodně zvědavá. A odjížděla jsem s vědomím, že jsem udělala svou účastí dobře. Bylo to opravdu potěšení pro tělo i duši. Jóga i tanec mi daly hodně zpráv a podnětů. Lektorky jsou profesionální, výborné.

Sylva Kordová

Radost, život, rezonance. Tomuto kurzu odpovídal smích, pohoda a tanec – vnímání svého těla i svých emocí, energie ženské skupiny, jóga, dechová cvičení, mantry, rozmanitý program, kde se obě lektorky skvěle doplňovaly, krásná příroda, vynikající kuchyně. Odjížděla jsem s pocitem radosti a euforie. Děkuji Heleně, Jitce i kuchařce Evičce a těším se zas někdy na příště.

Pavlína Chadtová

Helenu Bezděkovou jsem kvalitativně-výzkumnou metodou "sněhové koule" poznala (nebo chcete-li "nabalila" :-) před více jak pěti lety. V té době jsem pracovala na diplomové práci "Poslední směry české muzikoterapie." Zájem o expresivní terapie a láska k hudbě spojená s hudebními dovednostmi, se postupem času přetavily v přátelství a vzájemnou podporu. Brzy jsem poznala, že v Heleně se skrývá neobyčejný potenciál. Konzultace s ní byly a jsou vždy nesmírně inspirativní a reflektivní. Helena vládne rozsáhlým komunikativně-expresivním potenciálem, což dokumentuje absolutorium dvou VŠ, jakož i neustálá snaha o sebevzdělávání a seberozvoj. Také lidsky dokáže být velmi pronikající k jádru věcí a bytí. O tom jsem se několikrát měla možnost přesvědčit při osobních rozhovorech stejně jako při vzájemných setkáváních v rámci akcí kulturně-společenských a organizačně-manažerských. Proto bych také ráda upozornila na její manažerské přednosti. Patří mezi ně jasné, zřetelné, srozumitelné vyjadřování (na verbální i neverbální úrovni) a věcná argumentace, která je vedena přímo k cíli. Sebedisciplína, koncepčnost, schopnost vést a organizovat, plánovat a neustále se rozvíjet patří mezi základní pilíře kompetencí manažera. V tomto ohledu mohu pro volbu Heleny Bezděkové zvednout zelený výpravčí prapor a zapískáním na píšťalku vyzvat všechny nastávající klienty - cestující ve vlaku psychoterapie, psycho-poradenství a koučingu: "Dámy a pánové, rrrračte si držet klobouky: Jízda bude stát za to!"

Mgr. Jitka Blahůšková Fajfrová

S Helenou Bezděkovou spolupracuji již několik let, jak na poli osobnostně rozvojové práce s využitím flamenkového tance (www.flamenco4u.cz), tak při realizaci tréninků manažerských dovedností a přípravě vzdělávacích a rozvojových projektů pro organizace. V rámci naší spolupráce si na Heleně cením schopnost zkombinovat profesionální organizační přístup zaměřený na výsledky se spontánní a autentickou vřelostí při setkání a komunikaci s klienty a účastníky rozvojových akcí. Pokud hledáte někoho, kdo vás posune vpřed a zároveň chcete být podpořeni ve využívání vlastních přirozených zdrojů, pak je Helena pro vás tou správnou volbou.

Ing. et Ing. et Bc. Hynek Valenta

kouč a psychoterapeut
www.hynekvalenta.cz
V dnešní době má spousta lidí různé problémy. Mě třeba vyčerpává zima, špatné počasí a do toho ještě zkouškové období na konci zimního semestru. Potřebovala jsem „dobít baterky“ a jsem hrozně ráda, že jsem k tomu mohla využít kurzu s názvem Jarní ladění, vedeného Helenou Bezděkovou a Jaroslavou Dosedlovou. Nikdy jsem nezažila tak příjemnou a povzbuzující kolektivní činnost, který byla pestrá, nápaditá a povzbuzující. Po každém kurzu jsem se cítila skvěle, příjemně unavená a plná zážitků. Naše lektorky byly vynikající, přátelské a ukázaly profesionální přístup. Moc jim děkuji a program vřele doporučuji všem!

Iveta Machová

Kurz Jarní ladění vedený Helenou Bezděkovou a Jaroslavou Dosedlovou mi výborně „dobíjel baterky“, naplnil mě příjemnými pocity a pomohl mi uvědomit si, co se ve mně děje a proč. Díky tomuto kurzu jsem si dokázala pojmenovat a vlastně i vyřešit to, co už mě dlouho trápilo. A jako bonus jsem si odnesla neopakovatelné zážitky, po každém dni skvělou náladu a mnoho podpory od skvělých lidí.

Petra Kočová

Ze začátku kurzu Jarní ladění vedeného Helenou Bezděkovou a Jaroslavou Dosedlovou jsem byla poměrně skeptická, ale během čtyř setkání jsem na sobě určitě pocítila změny. Našla jsem skvělé kamarádky, objevila ženskou sílu (jakkoliv hloupě to zní) a zažila mnoho různých emocí. Chce to ochotu angažovat se a otevřít, zisky jsou ale veliké. Mohu jen doporučit!

Michaela Pličková

Pohybové techniky, které jsme v kurzu Jarní ladění, vedeného Helenou Bezděkovou a Jaroslavou Dosedlovou, vyzkoušely, rozvinuly moji osobnost v mnoha směrech. Díky nim jsem si více uvědomila své tělo i jeho omezení, ženskost, ale také svou osobnost. Pojmenování pocitů, které ve mně jednotlivá cvičení vyvolala, mi pomohlo pochopit, z čeho mohou pramenit případné problémy, ať už při komunikaci s osobami blízkými i novými. Díky spontánnímu, upřímnému a aktivnímu přístupu Jarky a Helenky bylo lehké zapojit se do aktivit naplno a beze studu. Kurz se nakonec stal místem, kde se vytvořila nová, pevná přátelství, opírající se o energii „kmene“, který zde během kurzu vznikl. Budu se těšit na další setkání.

Pavla Pinkasová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS