Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Iveta Světlá > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Iveta Světlá — koučka a konzultantka pro osobní a profesní rozvoj

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Ing. Iveta Světlá:
Na konci minulého roku jsem podstoupila sezení s koučem Ivetou Světlou. Během dvou hodin dokázala odstranit velkou část mých psychických problémů. Nic efektivnějšího jsem za celých 7 let co hledám pomoc nezažila. Paní Ivetu bych chtěla vřele doporučit každému, protože investice do sebe je to nejlepší co můžete v životě udělat.

Tereza Kučerová

fakturantka
Dnešní setkání s paní Ivetou pro mě bylo velkým přínosem. Mám jasno, co chci a jak budu postupovat. Práce s podvědomím byla zajímavá, paní Iveta je výborný kouč a pěkně mě provedla cestou k vytyčenému cíli. Budu velmi ráda, když spolu budeme spolupracovat a pracovat na mém profesním růstu. Po dnešním setkání již vím, že to co jsem si vytyčila, zvládnu. Děkuji moc.

Mgr. Alena Lucová

ředitelka MŠ
mslaudova@volny.cz
Luboš Moravec, ml.
Metoda neurolingvistického programování (NLP) mě zaujala natolik, že jsem se ji rozhodl vyzkoušet na vlastní kůži. Iveta mi pomohla zformulovat si jasný profesní cíl, naplánovali jsme cestu k němu a zároveň jsem si pod jejím vedením „prožil“ každou etapu, která k vytčenému cíli vede. Společně jsme definovali překážky, které mě při dosahování cíle brzdí a našli jsme způsoby k jejich překonání. Několikaměsíční období „pracovní letargie“ konečně vystřídala nová chuť do podnikání a první výsledky se už dostavují. Setkání celkově probíhalo velmi přátelsky a až „nadpozemsky“ relaxačně. Iveta je moc sympatická, umí se ptát i naslouchat. Rád ji proto doporučuji.

Luboš Moravec, ml.

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
To, co nedokázala antidepresiva spravit za čtyři roky, zvládla Iveta Světlá během dvou hodin – zbavila mě chorobné panické úzkosti, o které jsem si myslela, že je bezdůvodná a která mě brzdila v životě i v práci. Navíc moje nejnegativnější skryté pocity napřed zneutralizovala a poté nahradila pocity výhradně pozitivními, takže nejen, že mi „spadl kámen ze srdce“, ale přepadla mě taková chuť do života a energie, že pomalu samým štěstím nevím, co dřív :-) Těžko se to popisuje slovy, chce to zažít. Moc děkuji, Ivetko! Jsi úžasná a všem Tě doporučuji s maximálním nadšením! :-)

Tereza Kostelníčková

grafička
S paní Ivetou jsme řešily situaci po smrti mého milovaného manžela, kdy jsem potřebovala i po deseti měsících odstranit velikou bolest. Přineslo mi to úlevu, dobrý pocit a nová poznání, takže se na to dokážu dívat s větším nadhledem. Bolest se zmenšila a dokonce jsem dokázala večer poté dívat se na fotky mého muže s vnoučkem a měla jsem na to už sílu, kterou jsem předtím neměla. Mockrát děkuji!

Marcela Snopková

úřednice
Všem, kteří přemýšlí o koučingu, doporučuji navštívit paní Ivetu Světlou. Její profesionalita v kombinaci s empatickým přístupem a metodou NLP je velmi efektivní a má rychlou účinnost. Vhodné pro všechny, kteří chtějí zdokonalit svůj život, ať pracovně či v osobních vztazích.

Lenka Studená

ředitelka
lenstu@seznam.cz
S Ivetou jsem se náhodou potkala na snídani podnikatelů a její práce mne velmi zaujala. Viděla jsem, jak svoji práci miluje, jak se snaží do své práce dát své srdce. Domluvily jsme si schůzku na které mi Iveta ukázala svoji práci. Rozebraly jsme problém s kterým jsem si nevěděla rady. Nemohla jsem se rozhodnout zda mám část svých prostor pronajmout, nebo se přestěhovat do menších prostor, abych si snížila náklady na pronájem a tím získala více času pro sebe a nemusela tolik pracovat. Iveta mne provedla v podvědomí všemi variantami, celkem jsme našly čtyři řešení, jako bych tu změnu opravdu udělala. Zjistila, jak se kde cítím a jaké mám ze změny pocity. Tímto sezením jsem si udělala jasno a už netápu, co by bylo pro mne nejlepší. Každé nesprávné rozhodnutí by mne přineslo zbytečné finanční náklady, nespokojenost a při lepší variantě stagnaci v mé práci. A to si jako podnikatelka nemohu dovolit. Proto Ivetu doporučuji všem, co se nemohou rozhodnout jakým směrem jít, co upřednostnit, zda jejich rozhodnutí jim přinese jejich cíl a očekávání.

Ing. Jana Jansová

majitelka kosmetického Studia Bodyform
studiobodyform@seznam.cz
Iveta je intuitivní, citlivý člověk s hlubokým vnitřním světem. Řešily jsme se spolu mé otázky ohledně návratu k tvorbě stříbrných šperků. Díky jejímu vedení jsem si uvědomila, co mi brání pustit se do jejich výroby se stejným nadšením jako před lety. Bylo pro mne velmi podnětné a osvobozující „prožít si" různé varianty mé profesní budoucnosti. Pomohlo mi to, uvědomit si, co chci a čeho se zároveň bojím. Po našem setkání je pro mne snazší vykročit k vydefinovanému cíli, vím kam a vím jak.

Barbora Nývltová

výtvarnice na mateřské dovolené
nyvltova@chyne.net
Jiří Nováček
Za Ivetou jsem přišel, protože jsem cítil, že ve mně dlí mnohá zastaralá přesvědčení, která mě brzdí ve všech ohledech mého života. Ivety přístup byl velice profesionální a zároveň přátelský, a tak se mi snadno podařilo se uvolnit a s Ivetou jako průvodcem jsem se vydal na cestu za cílem tato přesvědčení pochopit, nechat jít a nahradit takovými, která mi budou sloužit lépe. I když setkání s minulostí a starými emocemi může znít nepříjemně, celé to probíhalo poklidně a naopak mi to přineslo větší vyrovnanost a poté i záplavu pozitivní energie. Z celého procesu jsem byl nadšený a to i díky Ivetinu skvělému přístupu. Ivetu můžu jedině doporučit. Pro mě to znamená především otevřené dveře, díky kterým se mi nyní odkrývají další věci a mohu hlouběji poznávat sám sebe. Toto poznání mě vede k větší volnosti, za kterou se skrývá větší radost ze života. A to je nakonec ta největší odměna.

Jiří Nováček

textař se zaměřením na psaní osobních příběhů a textů s duší
Setkal jsem se s paní Světlou při řešení své osobnosti a hlavně emocionálního vypnutí, které jsem prožíval po jedné události. Po prvním koučinku, který byl pro mě zlomový se mi podařilo si srovnat hodnoty a vyjít tím správným směrem. S tím mi pomohla paní Světlá. Vřelý a přátelský přístup provázel každou hodinu koučinku. A to vše vám jen pomůže. Děkuji paní Ivetě Světlé.

Jiří Charvát

poradenství ve svařování a prodej
charjikingsteam@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn Google+ YouTube RSS