Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Křivonožka > Ukázky práce > Řádně zabydlená kamna. Slaměný koník se zabydlel v teplé nice.

Řádně zabydlená kamna. Slaměný koník se zabydlel v teplé nice.

Zobrazuji položku č. 37 z celkem 95 položek v této galerii:

Řádně zabydlená kamna. Slaměný koník se zabydlel v teplé nice.
« Předcházející Pohled do biotopeniště akumulačních kamen, které spaluje dřevo s maximální účinností  (zobrazit v plné velikosti)Polotěžká akumulační kamna, za půl hodiny už naplno hřejí a za 8 hodin jsou ještě teplá...  (zobrazit v plné velikosti)Řádně zabydlená kamna. Slaměný koník se zabydlel v teplé nice.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Stolový sporák firmy Řehulka s.r.o.  (zobrazit v plné velikosti)Zajímavý sporák kombinovaný z krásných starých kachlů a omítaných ploch  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Jan Křivonožka

Ing. Jan Křivonožka

kamnář se zaměřením na akumulační stavby, truhlář a lektor řemesel — Tradiční kachlové sporáky a akumulační kamna na míru, která zdravým sálavým teplem vytopí celý dům. Také rekonstrukce topidel, stavby chlebových pecí, analýzy tepelných potřeb objektu, konzultace, kurzy tradičních řemesel aj. Vzdělání, praxe, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 728 260 738 ~ Email: honza@krivonozka.cz ~ Web: https://picasaweb.google.com/10665291680…
Místo: Fulnek (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2016 © Robert Vlach a Ing. Jan Křivonožka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS