Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kyzlink > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink — UX/UI designér pro weby a mobilní aplikace

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Jan Kyzlink:
S p. Kyzlinkem spolupracujeme necelý rok a jsme velmi spokojeni. Výstupy jeho práce jsou velmi kvalitní a pro nás hodně cenným prvkem jeho práce je také fakt, že velmi rychle reaguje na jakékoliv připomínky a ihned je zapracovává do návrhu. Neustálé prodlevy a nedodržování termínů nás v minulosti neuvěřitelně zdržovalo. Dále oceňuji jeho snahu dát projektu maximum, vlastní invenci a spoustu cenných doporučení, které navíc podkládá i relevantními studiemi či odbornými články. Rovněž mě potěšil jeho inovativní přístup v oblasti využívání nástrojů, které napomáhají rychlosti komunikace a kvalitě konečného výstupu. Spolupracovali jsme již s poměrně dost grafiky a u žádného jsme se s podobným inovativním přístupem nesetkali. P. Kyzlink má navíc přesah do více oborů a postupně s jeho pomocí redesignujeme webové stránky a také mobilní aplikace, kde klademe velký důraz na UX a UI a zde jsme také nadmíru spokojeni. Určitě bych p. Kyzlinka doporučil jako skvělého grafika, který navíc disponuje i dalšími vlastnostmi, které z naší zkušenosti nejsou u ostatních freelancerů z oboru běžné. Od začátku spolupráce se vývoj našich produktů výrazně zrychlil a k tomu se i výrazným způsobem zlepšila výsledná podoba, o čemž svědčí i nadšené recenze od uživatelů.

Petr Novák

VERDON CAPITE s.r.o.
Za svou dosavadní kariéru v onlinu jsem měl možnost spolupracovat s těmi nejlepšími grafiky v ČR (Tvrdek, Stefanides + uznávané agentury) a můžu říci, že s výstupy od Honzy jsem byl vždy maximálně spokojený. Honza je mladý talentovaný grafik s vysokým potencionálem růstu do budoucna. Je silný jak při vytváření UI/UX, tak na visuálech. Nemalou výhodou je také to, že dokáže dodržovat stanovené termíny. Určitě s ním spolupráci doporučuji.

Robin Holešínský

https://www.delibarry.com/cz ~ robin@delibarry.com
Pana Kyzlinka jsem oslovil ohledně spolupráce při tvorbě log po tom, co jsem viděl portfolia asi dalších 50 designérů. Po dodání cenové nabídky jsem se rozhodl pro spolupráci s ním a nelitoval jsem. Je to profesionál, který případné problémy řeší ke spokojenosti klienta a jeho grafické práce jsou výborné. Loga jsou svěží, lehká a moderní, což se o jiných logách v ostatních portfoliích říct nedalo. Spokojenost je taktéž s doplňkovými materiály: vizitkami, hlavičkovými papíry, logomanuály… Pana Kyzlinka vřele doporučuji.

Lukáš Úradníček

jednatel Revista online s.r.o.
www.revista.cz ~ uradnicek@revista.cz ~ 776 376 815
Děkuji za odvedenou práci, pan Kyzlink mi pomohl posunout můj produkt výrazně kupředu v minimálním časovém horizontu. Velmi si cením i zpětné vazby z pohledu UX k mému zadání, která zjednodušila následnou implementaci. Těším se na budoucí spolupráci.

Peter Marcely

vývojář
www.workingnomads.co ~ pmarcely@gmail.com
S Honzou trvá naše vzájemná spolupráce již několik let. Stal se z něj dodavatel komplexních grafických řešení na míru našim potřebám, kdy se jednalo zejména o zpracování designů webových stránek dle našich přání a požadavků. Zároveň byl schopen své dílo dále rozvíjet, a to zejména v případech, kdy jsme požadovali další grafická vylepšení v období po spuštění internetových stránek, navrhnutí marketingových aktivit ve stejném designu, v rámci corporate identity apod. Zároveň, a to si myslím, že je Honzova velká přidaná hodnota, musím velmi pozitivně zhodnotit jeho schopnost dále rozvíjet a posunovat designový směr, který již někdo jiný načal. Stalo se tak zejména v případech, kdy pro nás, v minulosti, někdo jiný zpracoval design internetových stránek a Honza byl prakticky ve všech případech schopen na již nastolený designový směr navázat a rozvíjet jej tak dál bez toho, aby bylo na 1. pohled patrné, že došlo ke změně na „designerské židli“. Spolupráci tak nelze hodnotit jinak než jako pozitivní. Jinak by, pochopitelně, netrvala řadu let.

Ivo Suchánek

Inzera s.r.o.
www.inzera.cz
S Honzou spolupracuji více než 2 roky a jsem mile překvapena jeho zápalem a profesionalitou u každého projektu. Nad dodaným zadáním vždy uvažuje v souvislostech do těch nejmenších detailů a dokáže vznést zajímavou připomínku či poukázat na mezeru v zadání. V rámci toho velice oceňuji jeho cenný přesah do UX neboli uživatelské použitelnosti. Velmi si vážím rychlé komunikace, dodržení termínů, aktivního přístupu po celou dobu realizace a samozřejmě grafických návrhů, které si stále udržují svoji vysokou kvalitu a profesionální zpracování. Spolupráci s Honzou mohu jednoznačně doporučit každému, kdo hledá kreativního designéra, kterého jeho práce baví a dělají ji s úsměvem. Patří mu naše velké díky.

Petra Kučerová

Kučera – Spínací technika s.r.o.
607 739 865
Spolupráci s Honzou si velmi pochvaluji. Jeho úkolem bylo kompletní vytvoření webové prezentace společnosti Pure Pro Biotics LLC. a lehký redesign našeho logotypu. S výsledkem jsme byli naprosto spokojeni, jelikož se přesně trefil do naší představy. Navíc do webu zapracoval pár svých nápadů, které značně usnadňují orientaci v obsahu a použití webu obecně. Také nám pomohl s nahráním webu na server a jeho zprovozněním. Velice oceňujeme jeho aktivní přístup a skvělé nápady.

Petr Nespěšný Ph.D.

Pure Pro Biotics LLC.
nespesny.petr@gmail.com ~ 704 195 959
S panem Kyzlinkem jsme spolupracovali na tvorbě webové prezentace podnikání a návrhu vizitek. Velmi pozitivně hodnotím kompletní zpracování a rychlé zavedení webu spolu se všemi domluvenými náležitostmi včetně sladění s designem vizitek. Dále oceňuji ochotnou komunikaci, kreativitu, moderní pojetí a odbornost. Spolupráci s panem Kyzlinkem mohu vřele doporučit.

Dr. Ing. Ibrahim Hussein

Hussein Business Project
www.husseinbusinessproject.com ~ 607 154 782
Jako vývojář mobilních aplikací jsem měl již několikrát možnost implementovat Honzovu grafiku, protože se jeho návrhy vždy osvědčily a zákazníci byli spokojení. Jeho práce je profesionálně odvedená, grafika odlehčená a působí velmi moderně v kontextu nejnovějších mobilních zařízení a jejich operačních systémů. I v současném trendu jednoduché flat design grafiky dokáže být Honza velmi kreativní. Honza je také silný v návrhu log a celého brandingu.

Jan Knotek

vývojář mobilních aplikací pro Android
jan.knotek@gmail.com ~ 776 055 605
Jsem učitelkou na základní škole a Jan Kyzlink je náš bývalý žák. Dlouhá léta pracuji také jako koordinátorka projektu Comenius. V minulém projektu jsme Jana požádali o pomoc při tvorbě našich projektových stránek. Honza nám velmi ochotně vyhověl a stránky vytvořil v opravdu krátkém termínu. Na základě svých zkušeností mohu jeho práci doporučit.

Milena Machová

koordinátorka projeku Comenius, učitelka ZŠ
machova@erbenova.cz ~ 516 416 584
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS