Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kyzlink > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink — UI/UX designér pro mobilní aplikace a weby

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Jan Kyzlink:
Pana Kyzlinka jsem oslovil ohledně spolupráce při tvorbě log po tom, co jsem viděl portfolia asi dalších 50 designérů. Po dodání cenové nabídky jsem se rozhodl pro spolupráci s ním a nelitoval jsem. Je to profesionál, který případné problémy řeší ke spokojenosti klienta a jeho grafické práce jsou výborné. Loga jsou svěží, lehká a moderní, což se o jiných logách v ostatních portfoliích říct nedalo. Spokojenost je taktéž s doplňkovými materiály: vizitkami, hlavičkovými papíry, logomanuály… Pana Kyzlinka vřele doporučuji.

Lukáš Úradníček

jednatel Revista online s.r.o.
www.revista.cz ~ uradnicek@revista.cz ~ 776 376 815
S p. Kyzlinkem spolupracujeme necelý rok a jsme velmi spokojeni. Výstupy jeho práce jsou velmi kvalitní a pro nás hodně cenným prvkem jeho práce je také fakt, že velmi rychle reaguje na jakékoliv připomínky a ihned je zapracovává do návrhu. Neustálé prodlevy a nedodržování termínů nás v minulosti neuvěřitelně zdržovalo. Dále oceňuji jeho snahu dát projektu maximum, vlastní invenci a spoustu cenných doporučení, které navíc podkládá i relevantními studiemi či odbornými články. Rovněž mě potěšil jeho inovativní přístup v oblasti využívání nástrojů, které napomáhají rychlosti komunikace a kvalitě konečného výstupu. Spolupracovali jsme již s poměrně dost grafiky a u žádného jsme se s podobným inovativním přístupem nesetkali. P. Kyzlink má navíc přesah do více oborů a postupně s jeho pomocí redesignujeme webové stránky a také mobilní aplikace, kde klademe velký důraz na UX a UI a zde jsme také nadmíru spokojeni. Určitě bych p. Kyzlinka doporučil jako skvělého grafika, který navíc disponuje i dalšími vlastnostmi, které z naší zkušenosti nejsou u ostatních freelancerů z oboru běžné. Od začátku spolupráce se vývoj našich produktů výrazně zrychlil a k tomu se i výrazným způsobem zlepšila výsledná podoba, o čemž svědčí i nadšené recenze od uživatelů.

Petr Novák

VERDON CAPITE s.r.o.
Za svou dosavadní kariéru v onlinu jsem měl možnost spolupracovat s těmi nejlepšími grafiky v ČR (Tvrdek, Stefanides + uznávané agentury) a můžu říci, že s výstupy od Honzy jsem byl vždy maximálně spokojený. Honza je mladý talentovaný grafik s vysokým potencionálem růstu do budoucna. Je silný jak při vytváření UI/UX, tak na visuálech. Nemalou výhodou je také to, že dokáže dodržovat stanovené termíny. Určitě s ním spolupráci doporučuji.

Robin Holešínský

https://www.delibarry.com/cz ~ robin@delibarry.com
S Honzou spolupracuji více než 2 roky a jsem mile překvapena jeho zápalem a profesionalitou u každého projektu. Nad dodaným zadáním vždy uvažuje v souvislostech do těch nejmenších detailů a dokáže vznést zajímavou připomínku či poukázat na mezeru v zadání. V rámci toho velice oceňuji jeho cenný přesah do UX neboli uživatelské použitelnosti. Velmi si vážím rychlé komunikace, dodržení termínů, aktivního přístupu po celou dobu realizace a samozřejmě grafických návrhů, které si stále udržují svoji vysokou kvalitu a profesionální zpracování. Spolupráci s Honzou mohu jednoznačně doporučit každému, kdo hledá kreativního designéra, kterého jeho práce baví a dělají ji s úsměvem. Patří mu naše velké díky.

Petra Kučerová

Kučera – Spínací technika s.r.o.
607 739 865
Spolupráci s Honzou si velmi pochvaluji. Jeho úkolem bylo kompletní vytvoření webové prezentace společnosti Pure Pro Biotics LLC. a lehký redesign našeho logotypu. S výsledkem jsme byli naprosto spokojeni, jelikož se přesně trefil do naší představy. Navíc do webu zapracoval pár svých nápadů, které značně usnadňují orientaci v obsahu a použití webu obecně. Také nám pomohl s nahráním webu na server a jeho zprovozněním. Velice oceňujeme jeho aktivní přístup a skvělé nápady.

Petr Nespěšný Ph.D.

Pure Pro Biotics LLC.
nespesny.petr@gmail.com ~ 704 195 959
S panem Kyzlinkem jsme spolupracovali na tvorbě webové prezentace podnikání a návrhu vizitek. Velmi pozitivně hodnotím kompletní zpracování a rychlé zavedení webu spolu se všemi domluvenými náležitostmi včetně sladění s designem vizitek. Dále oceňuji ochotnou komunikaci, kreativitu, moderní pojetí a odbornost. Spolupráci s panem Kyzlinkem mohu vřele doporučit.

Dr. Ing. Ibrahim Hussein

Hussein Business Project
www.husseinbusinessproject.com ~ 607 154 782
Jako vývojář mobilních aplikací jsem měl již několikrát možnost implementovat Honzovu grafiku, protože se jeho návrhy vždy osvědčily a zákazníci byli spokojení. Jeho práce je profesionálně odvedená, grafika odlehčená a působí velmi moderně v kontextu nejnovějších mobilních zařízení a jejich operačních systémů. I v současném trendu jednoduché flat design grafiky dokáže být Honza velmi kreativní. Honza je také silný v návrhu log a celého brandingu.

Jan Knotek

vývojář mobilních aplikací pro Android
jan.knotek@gmail.com ~ 776 055 605
Jsem učitelkou na základní škole a Jan Kyzlink je náš bývalý žák. Dlouhá léta pracuji také jako koordinátorka projektu Comenius. V minulém projektu jsme Jana požádali o pomoc při tvorbě našich projektových stránek. Honza nám velmi ochotně vyhověl a stránky vytvořil v opravdu krátkém termínu. Na základě svých zkušeností mohu jeho práci doporučit.

Milena Machová

koordinátorka projeku Comenius, učitelka ZŠ
machova@erbenova.cz ~ 516 416 584
S Honzou jsme spolupracovali na několika mobilních aplikacích a nemohu si na spolupráci vůbec stěžovat a stejně tak klienti byli pokaždé spokojeni. Navržená grafika aplikací byla vždy pěkná, moderní a s přihlédnutím na specifikace jednotlivých platforem (Android, iOS). Zároveň pak nebyl problém návrhy ještě měnit podle potřeb zákazníka či dle možností nás programátorů. Jsem rád, že naše spolupráce dále pokračuje a těším se na další budoucí projekty.

Libor Zapletal

www.mixedapps.cz ~ libor.zapletal@mixedapps.cz ~ 722 037 390
Maximální spokojenost. Co jsme si domluvili, to sedělo. Příjemné jednání, zajímavé nápady, rychlost, preciznost a odbornost na odpovídající úrovni. Mohu vřele doporučit všem.

Milan Müller

Obalnet s..r.o.
obalnet.cz ~ milan.muller@inpap.cz ~ 776 160 001
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS