Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jirka Chomát > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jirka Chomát — podnikatel změn v e-commerce a mentor

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Jirka Chomát:
Z Jirkových výstupů jsme byli ve firmě všichni doslova nadšení. Výstup řádově překonal naše očekávání. Vylepšil vnímání celé naší firmy, otevřel nám oči a nastavil nám racionální cestu, jak dále s firmou pracovat. Intuitivně jsme to všechno znali a věděli, ale až Jirka to vše uchopil a zformoval. Teď jeho změny postupně implementujeme a těšíme se na další spolupráci. Opravdu klobouk dolů nad jeho uměním nasáknout mraky informací a ty zformovat ho hutného smysluplného výsledku. Jsem rád, že jsme se do toho s Jirkou šli.

Ing. Michalis Katapodis

jednatel společnosti 3IT úspěšný eshop s.r.o.
www.3it.cz ~ michalis.katapodis@3it.cz
Spolupráci s Jirkou na projektech si vždy maximálně užívám. Je to přesně ten typ strategického konzultanta, který dokáže s neskutečnou lehkostí a ohromnou erudicí posouvat digitální projekty o mílové kroky kupředu. Jedním z měřítek, kterým posuzuji konzultanty je to, jak rychle se investice do nich vložená klientům vrací. A u Jirky je tato doba v řádu týdnů. Občas je mi líto, že ještě neumíme lidi klonovat. Jinak bych ho nechal naklonovat a chtěl, aby pracoval pro všechny naše klienty.

Tomáš Izák

CEO Proof & Reason
www.proofreason.com
Spolupráce s Jirkou mě vždycky baví. Diskuze s ním nikdy nejsou jenom v obecné rovině, naopak se vždy bavíme i velmi konkrétně. Také mi nedává jen „nice to have“ doporučení, která by bylo určitě skvělé zrealizovat, ale především tipy, které lze zrealizovat ihned a s rozumnými náklady. Jeho služby rozhodně doporučuji.

Jiří Rostecký

provozovatel magazínu Mladý podnikatel
www.mladypodnikatel.cz ~ jiri@rostecky.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS