Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Josef Tůša > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Josef Tůša — kouč a lektor pro osobní a profesní rozvoj

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Josef Tůša:
Koučování mi bylo nabídnuto firmou, kde jsem zaměstnaná. Pan Tůša mi pomohl při organizaci mojí pracovní doby a mohu jej z vlastní zkušenosti vřele doporučit.

Blanka Štaubertová

Gebauer & Griller; asistentka
http://www.griller.at/cs/ ~ b.staubertova@griller.at ~ 519 406 206
Mgr. Tůša mi pomohl si uvědomit, že kráčím po správné cestě. Vštípila jsem si některé techniky, které denně používám, a tím mi ulehčují život. Nastavila jsem si určitou dávku sebereflexe a nadhledu. Za tyto poznatky jsem ráda. Do budoucna se chci domluvit na další spolupráci a dále pracovat na svém osobní rozvoji.

Ing. Kateřina Beláková

Na tomto místě bych chtěla poděkovat panu Tůšovi, že jsme společně otevřeli moje velká témata jako „napsat diplomovou práci“ a „postavit se na vlastní nohy.“ Výstupy ze sezení mám nalepené na stěně a koukám se, jakou cestu už jsem urazila a co ještě mám před sebou. Pomohlo mi to ujasnit si priority a najít trochu strukturu v chaosu. A co se podařilo? Minulý týden jsem obhájila magisterskou práci a složila státní závěrečnou zkoušku a teď začínám učit a být nezávislá na rodičích. Pomalu a jistě se stavím na vlastní nohy, z čehož mám velkou radost. A těším se na další krůčky a kroky.

Monika Hornová

studentka polonistiky na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity
Věnovat čas koučování s Panem Tůšou se mi velmi vyplatilo. Společně jsem došli k několika závěrům a cílům, které zlepšily moji práci a můj volný čas. Z koučování mám velmi dobrý pocit, konečně jsem si sestavil své priority a cíle, kterých chci v nejbližších týdnech dosáhnout. Koučování Josefa Tůši mohu vřele doporučit z vlastní zkušenosti.

Martin Kadala

koordinátor vzdělávání a dětských oddílů v Hnutí Brontosaurus
www.brontosaurus.cz ~ martinkadala@gmail.com
Pana Tůšu jsem nalezla na internetu ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že si nedokáži zorganizovat život, připadám si, že nemám vůbec čas, nic jsem nedokázala a vlastně jsem ani nevěděla, co mám v životě dělat. Ve chvíli, kdy jsem si opakovaně zapsala do diáře událost nebo činnost, které jsem se opravdu chtěla zúčastnit, tak vždy když se blížila, našla jsem si nějakou výmluvu, proč zrovna nedělat to, co bylo v plánu. Řekla jsem si „DOST“ a rozhodla se, že se sebou konečně něco udělám. Již v minulosti jsem slyšela o osobních koučích, takže jsem sebrala odvahu a oslovila pana Tůšu. První schůzky jsem se velice obávala, protože jsem vlastně ani nevěděla, co mám říkat, nebo jak to bude probíhat. Ovšem okamžitě po setkání s tímto sympatickým člověkem - který mi dával takové otázky, které bych si sama v životě nepoložila - jsem se uvolnila a společně jsme se dostali k jádru mých problémů s motivací, neschopností dokončit započaté úkoly a problémům s vytrvalostí. Každé další sezení jsem cítila, že začínám být schopná sama řešit problémy a také jsem se naučila pokládat si otázky, které mě vedou k úspěchu. Občas se samozřejmě "zaseknu“. Ovšem po přečtení papírů s různými "berličkami", které jsme s panem Tůšou vytvořili, si zase vím s problémem rady a dokážu sama sebe namotivovat směrem k dosažení úspěchu. A pokud i papíry selžou, tak je tu vždy pan Tůša, který se mnou ochotně, vytrvale a stále dokola probírá problémy do hloubky. A já jsem potom schopná je sama vyřešit. Pan Tůša mě naučil uvědomit si problém, vymyslet cestu, kterou ho budu řešit a opravdu situaci řešit. Touto cestou bych mu chtěla poděkovat za to, že mi pomohl stát se úspěšnějším člověkem.

Barbora Dufková

bdufkova@seznam.cz ~ 775 158 813
Koučování Josefa Tůši mi pomáhá efektivně zaměřovat pozornost na témata, která považuji za důležitá a přitom si udržovat potřebný nadhled. Během sezení se mi daří v krátkém čase nacházet cestu k realizaci vlastních cílů. Ze sezení odcházím plný energie a chuti do práce, zmapovaná témata se mi daří postupně naplňovat. Spolupráci s Josefem Tůšou vřele doporučuji!

Jan Šebek

www.zahradaremesel.eu ~ sebek@zahradaremesel.eu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS