Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Kalačová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Kateřina Kalačová — organizátorka práce a podnikání, koordinátorka projektů, mentorka, koučka a blogerka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Kateřina Kalačová:
Katku znám už několik let, a když jsem přemýšlela, kdo by mi mohl pomoci s organizačními věcmi v mé jazykové škole, okamžitě mě napadla jako první. Je neuvěřitelně precizní, pohotová, spolehlivá a k tomu všemu moc milá, vtipná, ochotná a jednoduše kouzelná. Pomohla mi uspořádat myšlenky, nastavit systém práce a vytvořila pravidla spolupráce s učiteli (v češtině i v angličtině). Doporučuji ji všemi deseti!

Mgr. Nina Hanáková

lektorka angličtiny
www.ninaenglish.cz ~ nina@ninaenglish.cz
Jako tvůrce mám v hlavě spoustu nápadů, ale nechci ztrácet čas vymýšlením detailů jejich realizace. S Katkou Kalačovou jsme se domluvily na spolupráci při tvorbě textů pro emailovou kampaň mého nového online programu. Dodala jsem jí hrubé podklady a informace v bodech a zpátky jsem dostala kompletní výsledek, který jsem nemusela měnit ani připomínkovat. Líbila se mi její samostatnost a také to, že nad vším přemýšlela, vcítila se do mé práce a zohlednila v textech moji osobní webovou prezentaci. Měla také k mému projektu velmi konstruktivní připomínky. Profesionální a spolehlivé zařízení toho, co já nedávám a můžu delegovat, pro mě bylo velmi úlevné.

Lída Špačková

terapeutické panenky
www.lidoll.com
Pavel Minář
Nemám rád administrativu a veškeré to zařizování, obíhání, rozesílání dopisů a podobně. Raději se věnuji své práci, kterou umím a baví mě. Proto jsem uvítal, že mi Katka několikrát pomohla v roli virtuální asistentky na volné noze. Asistentku na plný úvazek bych nevyužil (nemám tolik administrativy na zařizování), ale virtuální asistentka je v mém případě ideální řešení. Se službami Katky Kalačové jsem byl vždy velice spokojený. Takhle si představuji, že by měl(a) asistent(ka) fungovat. Jenom jsem řekl, co potřebuji, a Katka to zařídila.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Kateřina byla můj Centre Manager v programu Embassy Summer, Medway campus v létě 2015. To bylo moje druhé léto s Embassy a jedno z několika let strávených výukou v UK a Kanadě. Na Katce jsem si nejvíc cenil její silné touhy řídit školu s vysokými standardy. Kateřina byla velmi dobře organizovaná a profesionální vůči všem učitelům, studentům, vedoucím skupin a agentům. Její nasazení se zdálo být 24/7, což vyžaduje velké množství energie, vyladěný time management a dobré vztahy se zaměstnavateli a zaměstnanci, což ona měla. Kromě profesionality byla otevřená i k diskuzím, chovala se přátelsky a každého pozdravila s úsměvem. Katka si udržovala úctyhodnou pracovní morálku. Bez váhání ji doporučuji pro spolupráci.

Ivan Endrizzi

učitel angličtiny, Kanada
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS