Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Kateřina Pechalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Kateřina Pechalová — počítačová grafička se specializací na 3D animace a webdesignérka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace MgA. Kateřina Pechalová:
Spolupráce s Kateřinou si velmi vážím, má skvělé nápady. S mnohdy složitými požadavky našich klientů si dokáže velmi dobře a hlavně rychle poradit a výsledky její práce odpovídají nejmodernějším trendům.

Pavel Novosad

jednatel DMD agency, s.r.o.
big.dmdagency.cz
Pracovat na projektech s Kačkou byla jedna velká radost, neotřelé zpracování, vždy zajímavý nápad a žádná nuda. Obdivoval jsem její schopnosti při překreslování věcí, které nejdříve vznikly na papíře, do digitální podoby. Vzniklo tak hodně unikátních grafických prvků, které změnily výsledné dílo ve skutečný originál.

Tomáš Baďura

Pria System
Kateřina je pečlivá a za odvedenými výsledky je vždy velký kus práce. Zároveň je schopná odbornou kritikou přispět do diskuse o vývoji projektů.

Stanislav Julíček

Poctivá agentura
Byl jsem požádán, abych posoudil diplomovou práci Kateřiny, aniž bychom se osobně setkali. Intenzivně jsem si užíval setkání s ovocem její práce, mobilní hrou. Obdivoval jsem její nadšení a její myšlení o designu shledal velice důkladným.

Ivor Diosi

filozof Metaverse
Kateřina je kreativní, má mnoho skvělých nápadů a vše dotáhne do konce. Její nápady nám pomohly k propagaci naší práce. Výsledek je skvělý a už se těšíme na další spolupráci.

Renata a Jaroslav Crlovi

Keramika Kampanela
Výborné nápady, dobré podklady pro rozhodování, hezký výsledek. Doporučuji.

Radim Křůpala

CEO v IQ Budovy s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS