Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Sataryová

Kristýna Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka

Kristýna Sataryová

Chcete svůj projekt obohatit ilustrací, malůvkou či sérií obrázků? Nakreslím vám cokoliv si budete přát. Nejradši ztvárňuji lidi a postavičky všeho druhu, ale nepohrdnu ani jiným zadáním. Nabízím:

  • ilustrace knih a učebnic – pro potěšení ze čtení a veselejší učení
  • komiksy – kresby pro vaše komiksové příběhy a vyprávění
  • web – obrázky pro webové prezentace, bannery a online propagaci
  • tiskoviny – obrázky na plakáty, svatební přání, blahopřání apod.
  • obrázky na textil – náměty pro potisky na trička a jiné oděvy

Používám různé kreslířské a výtvarné techniky. Hotové obrázky připravím pro tisk i web.zkušenosti: dětské ilustrace do knihy terapeutky Jiřiny Dolanské I já mám právo odmítnout dotyky, ilustrace do Pozitivních novin, učebnice o vodě pro ČVUT v Praze, výukového časopisu Angličtina s hrozinkami aj.

Jako samouk kreslím už od dětství. Neustále se vzdělávám na odborných seminářích i u akademiků, mj. jsem absolvovala kurz figurální kresby na Umělecko-průmyslové škole pod vedením prof. Borise Jirků a Mgr. A. Libora Kalába. Pravidelně jezdím na krajinomalířské víkendy a úzce spolupracuji s ilustrátorkou Adélou Moravcovou.

Status:

k vašim službám

Působnost:

virtuálně celý svět, osobně Praha

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Ilustrace pro copywritera Otto Bohuše ottocopy.czIlustrace na web pro Svaz postižených civilizačními chorobami - téma nordic walkingOmalovánky - zadní strana - rotvajleřiIlustrace - jóga - pro Marii PlincelnerIlustrace do učebnice o vodě pro 1. stupeň ZŠ (zakázka pro ČVUT v Praze)
Zobrazit všech 84 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Kristýna Sataryová
Zborovská 889/46
Praha-Smíchov
150 00
Mobil:732 257 458
Email:tynasat@gmail.com
Web:www.tynailustruje.cz
(tj. adresa této stránky)
LinkedIn:LinkedIn tynasataryova
:03252647

Doporučení z první ruky

Jiří Nováček
S Týnou jsem spolupracoval na několika tvůrčích projektech. Přesvědčil jsem se, že dokáže pracovat podle zadání s technickou precizností, ale neméně nadšený jsem byl, když měla prostor pro vlastní invenci a odhalila něco ze své nesmírné kreativity a nápaditosti. Týna dokáže do svých obrázků obsáhnout nebývalou škálu a hloubku emocí. Právě emoce jsou to, co na mě u obrazů nejvíc působí, a proto pro mě mají ty její nezaměnitelné kouzlo. S Týnou je vždy radost spolupracovat, a nejen kvůli skvělým výsledkům, ale především i kvůli spolupráci samotné.
textař se zaměřením na psaní osobních příběhů a textů s duší

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS