Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Dubina

Lukáš Dubina

webdesignér a konzultant online marketingu

Lukáš Dubina
Lukáš Dubina - logo

Jsem profesionální webdesignér se specializací na zvyšování obchodní výkonnosti a konverzního poměru webů a e-shopů. Má práce zasahuje do všech oblastí internetového marketingu včetně tvorby marketingových strategií napříč všemi kanály.

  • Internetový marketing – nezávislé poradenství v oblasti e-mail marketingu, sociálních sítí, affiliate marketingu, SEO aj.
  • E-shopy – zlepšení použitelnosti a výkonnosti, grafický design.
  • Webdesign a testování webů – návrh a konzultace webových projektů (velmi pokročilá znalost WordPressu) včetně A/B testování a UX konzultace.

V oboru webdesignu a online marketingu mám přes 10 let zkušeností. Nejsem ale typický ajťák, který za monitorem tráví i svůj volný čas. Abych měl „čistou hlavu“ a přinášel neustále nové nápady, od počítače unikám na hřiště nebo do tělocvičny. Založil jsem a píši 1. blog na českém i slovenském internetu o závěsném cvičení TRX, který měsíčně inspiruje více než 50 000 návštěvníků. Jsem také členem Asociace UX a své odborné znalosti sdílím mj. i v rámci rozhovorů.

Nová marketingová doporučení a trendy vždy testuji na svých vlastních projektech v Česku i zahraničí, abych svým klientům mohl poskytnout vždy to nejlepší řešení. Při realizaci rozsáhlých zakázek rád spolupracuji s odborníky a kolegy z dalších oborů, kteří se postarají o výborný copywriting, programování nebo SEO.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Portfolio:

Re-design webu společnosti 3D FITNESSRealizace webové prezentace kuchyňského studia ROMIHistorická letka republiky ČeskoslovenskéRe-design e-shopu Krmiva-Shop.cz1 blog na českém internetu o závěsném posilovacím cvičení TRX
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Lukáš Dubina
Zámecká 1489
Vlašim (Středočeský kraj)
258 01
Mobil:724 146 006
Email:info@lukasdubina.cz
Web:www.lukasdubina.cz
Twitter:Twitter beznazvu
LinkedIn:LinkedIn lukasdubina
:76165701 (plátce DPH)
DIČ:CZ8403280589

Doporučení z první ruky

Na Lukáše Dubinu jsme dostali doporučení od spokojené majitelky již upraveného e-shopu. Náš e-shop potřeboval nový směr, grafické předělání a doporučení, jak dělat věci lépe. Lukáš je odborník na svém místě. Rozumí problematice, ovládá platformu eshop-rychle, dokáže použít hlavu a přizpůsobit se potřebám zákazníků. Komunikace byla bezproblémová a rychlá. Co jsme si řekli, to bylo hotové. I po dokončení úprav nám dává rady a stále pracujeme na zlepšování služeb a věcí, které pomáhají k lepšímu chodu našeho obchodu a usnadňují nám pracovní procesy.
Jiří Jedlička
provozovatel e-shopu

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS