Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Magda Křepelková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Magda Křepelková — životní průvodce se zaměřením na ženské sebedestrukce

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Magda Křepelková:
Rozhodně téma, kterého jsme se dotkly, se pro mě stalo daleko méně palčivé, snáze uchopitelné a přístupnější na řešení. Vnesla se do něj lehkost, hravost a nadhled. Překvapivě pro mě najednou umím nalezené principy použít i do jiných oblastí života. Posun k lepšímu se promítl do mnoha úrovní. Vlastně mám pocit, že vše se posunuje téměř samo.

Andrea Benešová

Magdo, jsi první žena, u které jsem se potkala s opravdovou rovností: takovou, která si na nic nehraje, která vnímá svá Světla i Stíny jako přirozenou součást sebe samé, která si dovoluje dělat chyby a učit se z nich, která věří v Cestu a vnímá svůj pohyb po ní… Obyčejná neobyčejnost – to jsou slova, která mi k tomu přicházejí :) Vnímám z Tebe schopnost stále znovu žasnout nad zázrakem života – sama se to den co den znovu a znovu učím. Děkuji!!!

Eva Vobrová

www.dobrodej.cz
Ahoj Magdi, dlouho jsem se neozvala, ale tebe neustále sleduji a čtu snad každý email a chci říct jen jedno... Děkuji! Za všechno. Za nakopnutí se sebou něco dělat, ze nenechání mě se ve všem plácat, za podporu, tvoji přítomnost, pravdu, motivaci. Vždycky když vzpomínám na víkendy, cítím vůči tobě hroznou vděčnost. Mám tě hrozně ráda a chybíš mi :)

Michaela Holánková

studentka, 17 let
S Magdou Křepelkovou jsem prožila několik úžasných pobytových seminářů, na konci kterých jsem si řekla, že jsem objevila novou část sebe. Zamilovala jsem si způsob, kterým Magda pracuje. Nevyučuje, neposuzuje, neopravuje, nehodnotí… S Magdou člověk prožívá den, účastní se různých aktivit a díky jejímu vnímání, intuici a citlivému přístupu člověk sám dojde k pochopení. Na těchto pobytových seminářích jsem se naučila mnohem lépe vnímat svoje tělo jako nástroj, který se mnou jasně komunikuje. Díky tomu dokážu lépe pracovat sama na sobě. Lidé na její semináře přicházejí s různými problémy. Potřeby lidí jsou různé. Pro mne byl největší dar, když jsem si poprvé v 43 letech užila ten pocit, že se cítím jako žena, že jsem tak šťastná a že můžu být taková, jaká jsem a že je v pořádku a krásné být svá.

Věra Štěpánská

Product Management, Air-jet Spinning
avera.kurzy@seznam.cz
Magdu jsem si „našla“ před 4 lety, kdy jsem se nacházela ve složité životní situaci. Vůbec jsem netušila, co mi sezení s ní přinese, ale zaujalo mě propojení práce s tělem i psychikou v návaznosti na sebe. Po třech hodinách sezení jsem se cítila jako po vysokohorské túře, ale pak se začaly dít věci. Magda mi pomohla uvědomit si mé mně škodící vzorce chování a vztahů a pobídla mě k intenzivnějšímu vnímání mých potřeb i toho, co mi opravdu přináší radost. Od prvního sezení s Magdou ještě proběhlo pár našich setkání a můj život se opravdu změnil. Nyní dělám práci, která mě naplňuje, jsem obklopena lidmi, se kterými jsem ráda a od kterých cítím oporu, mám sebe sama ráda mnohem víc než dřív. Konzultaci s Magdou určitě zkuste – umí říct i věci, které nechcete slyšet tak, že je přijmete jako informaci, která vás posune dál a ukáže vám, jak se dá život prožívat, ne přežívat.

Zuzana Otrubová

máma, hokynářka, podporovatelka ostatních mamin
www.branakdetem.cz/clanek/prodejna-pardu…
Magda je prostě báječná. Citlivá, empatická, upřímná. Umí vám naslouchat, ale umí vám také říct, když je třeba přehodit výhybku. Léčí vaši duši, ke každému přistupuje individuálně a i po skončení sezení je s vámi v kontaktu. S Magdou se navíc zasmějete –a to i tehdy, když vám do smíchu není. Léčivé jsou i výlety do přírody a procházky po okolí, které s Magdou můžete zažít. A co mě nejvíc nadchlo, že výsledky po sezení s Magdou byly ihned patrné, hned další den jsem cítila účinky té úžasné životní terapie. Když jste s Magdou, život přímo cítíte. K Magdě jezdím moc ráda na nejrůznější akce i individuální sezení, vždycky mi ukáže nový směr, nabídne nové zkušenosti a co víc, pohladí po duši. A když čtete Magdiny knížky, můžete se přesvědčit, že život je pestrý a rozhodně ne nudný a zjistíte, že život má ještě další, netušený rozměr. Jak už jsem psala na začátku, Magda je prostě báječná.

Bára Žemličková

Magdi, děkuji ti, že umíš vytvořit opravdu bezpečný a nikým nerušený prostor a ukotvit tak pocit bezpečí – posiluješ pocit absolutní důvěry. Díky tomu se ti lidé dokáží svěřit a otevřít, což je potřebné pro samotné „léčení“. Přijímáš lidi takové jací jsou, bez souzení a hodnocení. Podporuješ lidi v jejich vlastním procesu cesty, intuitivně vybíráš pracovní metody a přizpůsobuješ situace potřebám dané osoby či osob. Děkuji ti za tvé vhledy, příběhy, humorné a hudební vsuvky a za celkové odlehčení situace. Také děkuji za střízlivý pohled na klientovu situaci a za přirozenost celé cesty s klientem, takže klient nemá pocit, že něco má udělat. Děkuji za neustálé nabádání ke svobodě a za to, že v podstatě nic nemusím, když to tak necítím. Dosud jsem se nesetkala s ženou, která akce s touto tematikou dělá na takové úrovni jako ty. Možná jsem neměla štěstí, respektive vybrala jsem si správně napoprvé, protože jsem poslechla svůj vnitřní hlas. Práce s tebou byla klíčová pro můj hlavní posun v životě. Ostatní je v podstatě již na mně ;-) Věřím, že jsou i další ženy, které pracují na takové úrovni jako ty, ale já je už nepotřebuji. Děkuji!

Ivana Olejníková

Nevím, jestli to dokážu popsat slovy, ale z knih paní Magdy jsem najednou zjistila, že někdo je jako já. Že někdo může mít podobné životní peripetie jako já a klidně o tom napíše úplně celému světu. Tak upřímné, jednoduše, ale přitom tak krásně a pravdivě napsané knížky jsem doposud nečetla. Měla jsem pocit, jako by mi to Magda vyprávěla. Prostě normální řeč od normální holky a ne nějaké vzletné, vznešené a uměle vykonstruované přepozitivnělé kecy. Anebo naopak šíleně vypointované umělecké tragédie, kterým prostě nevěříte, protože víte, že jsou vymyšlené a že je nikdo neprožil. Ale Magdiny knihy jsou prostě tak uvěřitelné, tak reálné, tak nesmírně inspirující. Už jsem pochopila, že jsou mezi námi i tzv. „normální“ ženy, které mohou mít svoje stíny, tak jako je mám i já. Konečně jsem pochopila, že jedu v destrukčním programu. Sice ještě nevím proč ani jak z toho ven, ale už jen zjištění, že v tom nejsem sama, je pro mě nesmírně pozitivní. Zdálo se mi, že ty knížky jsou prostě psané přímo pro mě. Jdou od jednoduššího k složitějšímu, že mě prostě a jednoduše vedou. Ani nevíte, kolik aha momentů a nových pohledů na sebe a svůj život jsem zaznamenala za ty poslední dny, co knihy mám. Konečně jsem se nadechla a vydechla s pocitem, že nejsem divná. A za to Magdě velmi a upřímně děkuji. Prosím pište dál, to co se mnou udělaly vaše tři knihy nesvedly ani mnohé terapie a semináře, které jsem již v minulosti absolvovala. Ještě jednou moc a moc děkuji.

Jana Horňáková

Magda zanechala v mém životě nesmazatelnou stopu. Vyhledala jsem ji v době, kdy jsem se hodně trápila snahou kontrolovat dokonalost svojí stravy a byla jsem velmi odpojená od těla i od své duše. Čekala mne pak ještě dlouhá cesta, ale vnímám, že Magda byla jasně jednou z těch postav, které ji pomáhaly osvětlit. Citlivě, s láskou a humorem, a přesto důrazně a nekompromisně, mi ukazovala, kde si něco nalhávám. Věřím, že i díky ní se dnes mohu věnovat svojí práci koučky, právě v oblasti, ve které jsem se dříve cítila tolik zmatená. Magda nejenže vidí a říká, co je třeba, ona hlavně žije přesně to, o čem mluví a píše. A této integrity si u ní nesmírně vážím.

Michaela Pavlíková

koučka psychologie výživy
www.cestaskrz.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS