Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Markéta Aniolová > Ukázky práce > Moderní a kreativní interiér kanceláře mladé start up technologické firmy v Praze

Moderní a kreativní interiér kanceláře mladé start up technologické firmy v Praze

Interiérový designér - Záměrem bylo nechat vyznít krásný secesní interiér použitím jednoduchého nábytku, neutrálního černo-bílého barevného schématu s akcentem červené. K podpoře kreativního ducha firmy byly použity velkoformátové nápisy na stěnách.

Odkaz: www.urbaninterior.cz
Zobrazuji položku č. 8 z celkem 27 položek v této galerii:

Moderní a kreativní interiér kanceláře mladé start up technologické firmy v Praze
« Předcházející Elegantní nadčasová ložnice v časem prověřené šedo-bílé kombinaci  (zobrazit v plné velikosti)Interiérový designér – relax zóna v obývacím pokoji  (zobrazit v plné velikosti)Moderní a kreativní interiér kanceláře mladé start up technologické firmy v Praze  (náhled aktuálně zobrazené položky)Rekonstrukce koupelny s povrchem epoxidové stěrky v odstínu oceli  (zobrazit v plné velikosti)Interiérový designér – jídelna s kuchyní v moderním nadčasovém pojetí  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Bc. Markéta Aniolová

Bc. Markéta Aniolová

interiérová designérka, bytová architektka a zakladatelka značky Urban Sphere Interior — Návrhy a realizace převážně moderních soukromých i komerčních interiérů pod vlastní značkou Urban Sphere Interior. Kompletní servis, návrhy a realizace nábytku na míru, jednorázové konzultace a poradenství pro interiérový design. Absolventka DesignŠkoly.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 733 233 803 ~ Email: marketa.aniolova@me.com ~ Web: www.urbaninterior.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; Praha

2005 – 2016 © Robert Vlach a Bc. Markéta Aniolová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS