Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Markéta Aniolová > Ukázky práce > Interiérový designér – obývací pokoj pro mladého muže

Interiérový designér – obývací pokoj pro mladého muže

Odkaz: www.urbaninterior.cz
Zobrazuji položku č. 21 z celkem 27 položek v této galerii:

Interiérový designér – obývací pokoj pro mladého muže
« Předcházející Interiérový designér – ukázka autorského na míru vyrobeného nábytku: masivní dubová police s kůrou  (zobrazit v plné velikosti)Obraz na míru – ukázka práce s dekoracemi. Obraz vyroben speciálně do daného interiéru  (zobrazit v plné velikosti)Interiérový designér – obývací pokoj pro mladého muže  (náhled aktuálně zobrazené položky)Interiérový designér – dětský pokoj s závěsnými textilními kabely s úspornou žárovkou  (zobrazit v plné velikosti)Interiérový designér – detail na koupelnu v provedení ocelová stěrka  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Bc. Markéta Aniolová

Bc. Markéta Aniolová

interiérová designérka, bytová architektka a zakladatelka značky Urban Sphere Interior — Návrhy a realizace převážně moderních soukromých i komerčních interiérů pod vlastní značkou Urban Sphere Interior. Kompletní servis, návrhy a realizace nábytku na míru, jednorázové konzultace a poradenství pro interiérový design. Absolventka DesignŠkoly.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 733 233 803 ~ Email: marketa.aniolova@me.com ~ Web: www.urbaninterior.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; Praha

2005 – 2016 © Robert Vlach a Bc. Markéta Aniolová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS