Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Škrlík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Škrlík — grafik, webdesignér a fotograf

Zobrazuji č. 1120 z celkem 22 doporučení prezentace Martin Škrlík:
Martina moc doporučuji. Oceňuji jeho originální nápady, rychlost, všestrannost a spolehlivost. Bezproblémová komunikace a kreativní přístup – vše ke spokojenosti zákazníka.

Barbora Ševiolová

www.ca-stastnyden.cz
S Martinem Škrlíkem spolupracujeme již několik let a vždy dokázal velmi obratně a operativně vyhovět našim požadavkům na jakýkoliv vývoj web. Zároveň byl vždy proaktivní a aktivně navrhoval změny, které nám prospěly. S Martinem nadále spolupracujeme a počítáme s ním i do budoucna.

Kamila Solnař

cestovní agentura CA Kamila
www.cakamila.cz ~ info@cakamila.cz
S Martinem je radost spolupracovat. Je kreativní, vstřícný, spolehlivý a hlavně velmi talentovaný. Během focení panovala skvělá atmosféra a díky Martinovým originálním nápadům vznikla krásná série profesionálních fotek.

Alena Králíková

Bezvadná spolupráce – fotili jsme fotky na kalendář SDH a Martin se trefil přesně do naší představy, jak měly fotky vypadat. Oceňuji přístup, flexibilitu a ochotu. Ráda bych ještě zmínila naprosto precizní výsledné zpracování fotek v grafickém programu. Kalendář vypadá velice profesionálně a vkusně. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce.

Helena Velínská

Za naši cestovní agenturu CA Šťastný den s.r.o. má Martin Škrlík jen samé pochvaly a velice rádi jej doporučujeme ostatním. Navrhuje pro nás každoročně reklamní letáky, vizitky, PF přání, dárkové poukazy a jiné. Designoval naši webovou stránku, kterou dle potřeb i upravuje. Spolupráce je rychlá a bez problémů. Můžeme jen a jen doporučit.

Lucie Koubková

cestovní agentura prodávající zájezdy více než 250 cestovních kanceláří
www.ca-stastnyden.cz ~ info@ca-stastnyden.cz ~ 469 333 999
S Martinem je opravdu skvělá spolupráce. Doporučuji všem, kteří chtějí krásné a nápadité fotografie nebo skvělé internetové stránky. Spolupráce byla velmi příjemná a profesionální.

Lucie Kasalická

Výborná spolupráce. Vše podle našich představ, i když jsme si vymýšleli. Tento člověk má opravdu talent. Naše spolupráce pokračuje tvorbou webové prezentace. Všem mohu doporučit!!!

Milan Mareš

stavební společnost Mareš s.r.o.
maresmilan@email.cz
Martina jsem si vybral z důvodu střízlivého náhledu na věc a originální grafice, kterou mi dnes každý chválí. Po návrhu loga a webu naší společnosti jsme spolu v kontaktu a pracujeme na dalších pracích, které mají za úkol uvést značku společnosti do povědomí zákazníků. Martina vřele doporučuji.

Marek Čáslavský

www.GeoEko.cz ~ info@geoeko.cz ~ 607 626 437
Velká spokojenost s tvorbou loga Sýrového obchůdku. Pan Škrlík přesně vystihl naši představu :-) Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

Ondřej Dušek

provozovatel Sýrového obchůdku
Vlasta Nomenů
Martin je velmi kreativní grafik, se kterým spolupracuji již řadu let a rozhodně ho mohu doporučit.

Vlasta Nomenů

programátorka webových aplikací
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS