Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martina Koláčková

Ing. Martina Koláčková

externí personalistka a kariérní koučka

Ing. Martina Koláčková
Ing. Martina Koláčková - logo

Specializuji se na firemní recruiting: hledám konkrétní lidi na konkrétní pracovní místa do konkrétních firem, s důrazem na dlouhodobou strategii win-win. Lidi učím jak prodat svoje kvality – jak si uvědomit svoji hodnotu, specifikovat svůj cíl, promítnout svůj potenciál do životopisu a motivačního dopisu, jak být sami sebou a jak zazářit na pohovoru.

  • Personalistika pro firmy – HR agenda formou outsourcingu, recruting, headhunting, školení personalistů, analýza a zlepšení HR procesů.
  • Kariérní koučování pro jednotlivce – efektivní hledání práce, schopnost objevit a prodat svoje profesní i lidské kvality, životopis a motivační dopis na míru, pohovor nanečisto.

Mé profesionální služby personalistky a kariérní koučky jsou podloženy 10 lety praxe v mezinárodní společnosti, personálních agenturách i na volné noze. Věřím, že každá firma je tak dobrá, jak dobré má zaměstnance. Mým cílem proto není obsadit volné pracovní místo kýmkoliv, ale jen tím správným člověkem.

Napsala jsem 2 e-booky: 10 + 8 mýtů o hledání práceKrok za krokem k nové práci. Také píšu vlastní profesní blog a mám výborné reference: Adecco, Manpower, ModusLink, Kornfeil a další.

Vystudovala jsem Provozně ekonomickou fakultu na Mendelově univerzitě v Brně a semestr strávila v zahraničí (Université Catholigue de Lyon). V současnosti se podílím na vznikajícím projektu pro znevýhodněné na trhu práce.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

E-booky:

E-book 10 + 8 mýtů o hledání práceE-book Krok za krokem k nové práci

Kontaktní informace

Ing. Martina Koláčková
Ostrůvek 678
Rajhrad (Jihomoravský kraj)
664 61
Mobil:702 003 934
Email:martina@martinakolackova.cz
Web:martinakolackova.cz
Facebook:Facebook dobrapracebezfrustrace
LinkedIn:LinkedIn martinakolackova
Účet:2000965506 / 2010 (Fio)
:2382113

Doporučení z první ruky

Před ukončením mateřské dovolené jsem si chtěla najít práci na stejné úrovni jakou jsem dělala předtím. Do té doby jsem pracovala vždy na různých manažerských pozicích. Jenže tak jak u většiny matek hledajících novou práci po mateřské dovolené vyplavou na povrch určité pochybnosti o svých profesních schopnostech, tak i já jsem své sebevědomí při hledání práce měla níže než bych měla mít. Svůj životopis jsem upravila dle pokynů tzv. „odborníků v personalistice“, které jsem našla různě na internetu. Jakým překvapením pro mě bylo, když jsem po konzultaci s Martinou zjistila, že mnou vytvořený a jinými velmi doporučovaný typ životopisu není zdaleka tak dokonalý, za jaký ho mnozí vydávají. Měla jsem jej vypracovaný strukturovaně (tak trochu do podoby Europassu) a zároveň (dle doporučení) vystihoval vše co jsem mohla zaměstnavatelům nabídnout. Bohužel se ukázalo, že tato podoba byla neosobní, nekonkrétní a pro personalisty evidentně nezajímavá. Martina mi pomohla svým profesionálním přístupem a jednotlivými úpravami obsahu i struktury textu k tomu, abych nezapadla na pracovním trhu do skupiny „tuctových“ manažerů. Vystihla v životopise, co je moje přidaná hodnota a popsala moje EXTRA vlastnosti, které v sobě mám a vždy jsem je dokázala na svých pozicích uplatnit. Do pár dnů od konzultace s Martinou jsem dostala výbornou pracovní nabídku od nadnárodní firmy, kterou jsem využila a u tohoto zaměstnavatele pracuji dodnes. Dovolím si zde tvrdit, že nezáleží jaké pracovní zaměření hledáte, s angažovaností a podporou Martiny se vám dokonale podaří prodat své znalosti a zkušenosti vašim budoucím zaměstnavatelům.
Sylvie Hájková
manažerka v Moravia IT

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS