Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Bartáková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michaela Bartáková — webdesignérka a grafička

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Michaela Bartáková:
Spolupráce Michaelou Bartákovou je skvělá. Spolupracovali jsme spolu osm měsíců na grafice mojí knihy Objemový trénink pro fitkaře. Michaela je kreativní a spolehlivá. Na čem se s ní domluvíte, to tak bude. Její služby mohu jen doporučit.

Honza Tomsa

akreditovaný fitness trenér
tomsa.jan@email.cz ~ 728 993 916
Michaela Bartáková pro mě sestavovala webové stránky Artagent. Představu jsem měla jasnou a Michaela mi ji pomohla naplnit do puntíku. Komunikace byla rychlá, milá a vstřícná. Výsledky přicházely obratem. Na její finální práci jsem měla velmi pozitivní ohlasy. Určitě doporučuji.

Mgr. Lenka Daňková

agentka herců
www.artagent.cz
S Michaelou Bartákovou jsme dokončili již dva projekty (www.never-dead.com a www.cannonball.rocks). Pokud někdo chce web, který nikdo na světě a zdůrazňuji na světě nemá, tak nemůže být nikdo lepší, kdo ho vytvoří než www.bartvisions.cz. A myslím že takový web chceme všichni. No konec konců, podívejte se na výše uvedené stránky.

Luděk Zdrubecký

www.cannonball.rocks ~ ludek@1000wth.com ~ 731 519 281
Velmi si vážím navázané spolupráce se slečnou Michaelou Bartákovou. Ve svém oboru je opravdovým profesionálem. Pomáhá mi budovat webové stránky podle mých představ, neztrácí trpělivost a vždy je ochotná mi poradit tu nejvhodnější variantu. Vzhledem k jejím zkušenostem si troufám tvrdit, že opravdu rozumí a umí klientovi ušít web na míru. V dnešní době si velmi cením takto kvalitního a individuálního servisu! Jsem šťastná a vděčná za její pomoc. Zajisté pomůže i vám!

Blanka Slavíková

nutriční poradce, kouč
blankaslavikova.cz ~ slavikovazx6r@seznam.cz ~ 608 115 658
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS