Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Michaela Karásková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Michaela Karásková — lektorka angličtiny přes Skype

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bc. Michaela Karásková:
Na anglickou konverzaci s Míšou se vždycky těším. Je to pokaždé příjemné i přínosné, protože kromě trpělivosti je Míša otevřená mnoha tématům, takže se snadno „rozmluvím“ anglicky. Nikdy to není nuda, hodina je uvolněná a uplyne jako nic.

Iveta N. Vrbová

osobní kouč
Spolupracujeme spolu na zdokonalování mé angličtiny již několik měsíců. Co mohu ocenit je profesní zájem o vyučování angličtiny, který se rozpozná už v prvních hodinách. Víte s určitostí, že věci, které jste probrali a nějak nezvládli až tak napoprvé úplně pochopit, vám budou opět v klidu vysvětleny. Nové věci, které probíráte, na sebe systematicky navazují. Myslím si, že hlavně já na sobě cítím zřetelný pokrok. Čím se pozná, že doučování má určitou úroveň? Tím, že vás začne angličtina bavit, protože vidíte pokroky.

Dagmar Rokytová

zdravotní sestra
Hodiny se mi líbí, lektorka se přizpůsobuje mým potřebám a přáním – procvičení slovíček v dané oblasti a gramatiky. Vždy pošle zajímavý článek, nad kterým musím uvažovat a utvořit si názor. O tomto článku dále vedeme debatu a rozvíjíme moji slovní zásobu. Určitě doporučuji.

Petra Plíštilová

studentka VUT
S výukou angličtiny jsem spokojena. Naše hodiny jsou zaměřeny na konverzaci a rozmluvení se. Nicméně pokud je potřeba i něco jiného, není problém se domluvit. Dále jsem ráda za zasílání článků a případných dalších materiálů k procvičování angličtiny. Při hodině je přátelská atmosféra.

Kristýna Neškudlová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS