Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Vránová Matanelli > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Vránová Matanelli — SEO konzultantka a linkbuilderka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Michaela Vránová Matanelli:
Pokud máte nápad a váháte, zda se pustit do podnikání a ze začátku nechcete vkládat velké finance, protože si nejste jisti, zda budete mít úspěch. Tak vám povím jedno, jděte do toho s Míšou! Míša umí výborné „malé“ weby, za které neutratíte bambiliony. Navíc Míša je múza, která vás při tvorbě svého podnikání bude inspirovat dál díky svým otázkám, které nutí k zamyšlení. Už je to nějaký čas, kdy jsme spolu s Míšou spolupracovaly poprvé a ráda se k ní vracím pro další služby, protože jsem moc spokojená a podnikání se daří. Míša má nápad, styl, pracovní morálku a hlavně nakopne vaše podnikání správným směrem. PS: Neváhejte a jděte do toho s Míšou :)

Vanda Schreierová

instruktorka plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku
www.vanickovani.cz ~ vschreierova@gmail.com ~ 607 257 624
Před půl rokem jsem se pustila do hledání SEO konzultanta. To když můj web ztrácel pozici za pozicí. Potřebovala jsem, aby byl v dobré kondici. Potřebovala jsem, aby někdo s námi – se mnou a mým webem – začal trénovat. Hledání nebylo lehké. Potkala jsem pár nespolehlivých, pár s nechutí zabývat se malou firmou. Nakonec jsem dostala doporučení na paní Míšu. Od počátku mi velmi trpělivě vysvětlovala vše od úplných základů, radila, co mám dělat když… Navrhla strategii. Na mé dotazy reagovala rychle, pravidelně, vše řešila pohotově. Tak si představuji tréning, jakýkoliv – i SEO. Vřele mohu tuto profesionálku v oboru doporučit. Spolehlivá, lidská, s dobrými nápady.

Zuzana Klápšťová

vedoucí Ateliéru ŠUM
www.kurzyuzuzy.cz ~ piste@kurzyuzuzy.cz ~ 606 908 230
Jestli hledáte někoho, kdo nad linkbuildingem a obecně SEO opravdu přemýšlí, tak můžu Míšu jen doporučit. Naše vzájemná spolupráce trvá již téměř rok a za tu dobu se nám podařilo získat mnoho kvalitních zpětných odkazů, které jsou alfa omegou každé SEO optimalizace. Míša je navíc velmi zdatná co se analýzy klíčových slov týče a hledání nových příležitostí v obsahovém marketingu. Má mou plnou důvěru a o to je pak spolupráce snazší, není potřeba nějak zvlášť její aktivity kontrolovat, což vám ve finále šetří čas a tedy i peníze. Doporučuji 5/5.

Robin Holešínský

Head of Product
https://www.delibarry.com/cz
S Míšou spolupracujeme u nás v agentuře už téměř 2 roky na pravidelné bázi při zajišťování SEO služeb pro jednoho z našich předních klientů. Míšu můžu rozhodně jen doporučit – je spolehlivá, šikovná, samostatná a proaktivní. Míša nám zajišťuje linkbuilding, píše PR články a TZ pro zlepšení SEO a pracuje na optimalizace webu pro zajištění lepších pozic ve vyhledávačích. S Míšinou prací jsme dlouhodobě moc spokojeni.

Barbora Quastová

Account Manager, SYMBIO
www.symbio.agency
S paní Vránovou spolupracujeme už cca rok a půl. Je náš první externí dodavatel, který pochopil specifika našeho oboru natolik, že dokáže psát texty, na které jsme pyšní a většinou na nich nenajdu nic, co bych opravil, nebo vylepšil. Krom toho se vypořádá s každou výzvou z oblasti SEO, kterou si na ni vymyslíme. Rozhodně doporučuji.

Josef Pajskr

www.projektory-lampy.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS