Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Svatoň > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Michal Svatoň:
S Izmirusem jsme spolupracovali při přípravě loga naší firmy. Zkoumali jsme více návrhů, ale když jsme viděli návrhy od Izmiruse, věděli jsme, že Messi přišel na hřiště. Talent, kreativita, sebevědomí, flexibilita – to vše bylo součástí návrhů, které odlišují výjimečné logo od běžného. Izmirus nám také pomohl s tvorbou vizitek a vizuální prezentace firmy. Je velmi talentovaný tvůrce a doporučuji ho použít pro tvorbu firemní identity.

Marian Fabian

www.skylimit.cz ~ marianfabian@skylimit.cz ~ 224 152 802
Chtěla bych tímto Michalovi za jeho služby a výborně vykonanou práci poděkovat. Nejenže má talent a schopnost vystihnout požadavky klienta, ale promítnout do navržených log něco, co dokáže jen málo kdo, logo mluví samo za sebe a je výstižné, elegantní a reprezentativní. Spolupráce s ním byla velice příjemná, je vstřícný, ochotný, má své nápady, které umí zrealizovat. Velice mě překvapila i ochota pomoci při tisku vizitek, vše zařídil, objednal. Komunikace s ním je opravdu na úrovni. Tímto bych ho doporučila každému, kdo chce nové logo, vizitky, tiskoviny, design webu či nový design stávající společnosti. Michale, moc děkuji :)

Emilie Třísková ml.

EMITRI s.r.o.
S panem Svatoňem spolupracuji více jak rok. Jeho práci hodnotím, co se týče kvality výstupů, jako nadstandardní. Zadání chápe velice snadno. Velice zřídka dochází ke korekci prvotního předloženého návrhu. Pokud hledáte kvalitní a originální design, mohu vřele doporučit.

Vlastimil Pecka

EDUCA QUALITY, z.s.
educaquality.cz ~ info@educaquality.cz
Když už jsem logo vzdal, narazil jsem při řešení návrhu potisku triček na pana Svatoně, který mě přesvědčil, že bychom měli začít logem. I přes svůj skepticismus jsem se nechal přesvědčit a nyní rozhodně nelituji. Jsem rád za možnost spolupráce s panem Svatoněm. Jeho služby plně a s čistým svědomím doporučuji. Perfektní přístup, špičkově a rychle odvedená práce. Rozhodně se nebude jednat o poslední zakázku, kterou jsem si nechal od tvůrce vypracovat, a už teď se těším na další návrhy.

Petr Kříž

jednatel společnosti Way Up!
www.wayshop.cz ~ vedeni@wayshop.cz ~ 773 944 415
Výborná a rychlá spolupráce, originální návrhy. Díky kvalitě práce naše firma dlouhodobě spolupracuje.

David Pánek

Panek Group Europe, s.r.o.
www.panekgroup.cz ~ david.panek@panekgroup.cz ~ 731 014 334
Sofistikované, moderní, koncepční a flexibilní řešení požadavků. Zkušený odborník, sledující vývoj včetně nejnovějších trendů.

Josef Němec

www.uhps.cz ~ uhp@email.cz ~ 608 325 449
Michal Svatoň alias IZMIRUS je legendární logotvůrce. Minimálně pro naši firmu, které vytvořil nádherné logo a jeho myšlenku posunul na nejvyšší možnou úroveň. Každý, kdo hledá originální logo s vyšším významem, bude nanejvýš spokojený, stejně jako my. Děkujeme!

Ján Čakloš

texto.sk ~ nfo@texto.sk ~ +421 0902 743 854
Komunikace – 100 %, originalita – 100 %, spolehlivost – 100 %, rychlost – 100 %. Spolupráci s panem Svatoněm považuji za jednu z mých nejlepších voleb, naprosto se držel mých požadavků, ačkoli jsem neměl nejmenší představu, jestli by někdo podle tak těžkých požadavků dokázal logo stvořit. Jsem více než spokojen. Doporučuji.

Jan Dinebier

Ownlimit
608 352 352
Izmirus pro náš projekt dokázal dokonale podchytit celou myšlenku do snadno zapamatovatelného, originálního a svěže moderního loga, které bude brzy ozdobou všech našich aktivit. Rychlost práce byla skvělá, komunikace taktéž a výsledek více než jen dokonalý. Mohu jej jedině doporučit a za náš projekt se těším na další spolupráci.

Vendulka Bočková

Život s RS – projekt na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou
www.zivotsrs.eu
Já si myslím, že jakékoliv pozitivní hodnocení nemůže absolutně vyjádřit práci, jakou IZMIRUS odvádí. Pokud chcete opravdu jedinečné logo, on je ten nejlepší ;)

Milan Polanský

Kathai
http://kathai.wixsite.com/kathai ~ kathai@email.cz ~ 776 667 667
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS