Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Svatoň > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce

Zobrazuji č. 2130 z celkem 32 doporučení prezentace Michal Svatoň:
Michalovo estetického cítění a kreativního myšlení jsme pro naše zahraniční klienty využili již několikrát a fakt, že se ke spolupráci neustále rádi vracíme, hovoří za vše. Za zmínku nestojí jen poutavá a smysluplná grafická řešení, ale také jeho profesionální přístup k problematice logotvorby.

Pavel Popp

www.spion.cz ~ pavel.popp@gmail.com
Izmirus měl velmi profesionální jednání a také profi výkon při vytvoření našeho nového loga, které je dle našich představ. Komunikace výborná. Doporučuji!

Věra Dočkalová

dockyver@seznam.cz ~ 604 464 844
Pan Svatoň nám navrhl elegantní a moderní logo, které zároveň nápaditě vyjadřuje dané téma. Spolupráce byla rychlá a efektivní, neváhá přizpůsobit se požadavkům ani pomoci nad rámec běžné dohody. Spolupráci s tímto designérem rádi a vřele doporučujeme.

Romana Žabková

www.kurzy.cz ~ romana.zabkova@kurzy.cz ~ 720 512 191
Od pana Svatoně mám logo a vizitky. Vybrala jsem si ho, protože o logu přemýšlel, přemýšlel o mé firmě a tak nějak citlivě vytvořil logo, které mě sedí. Navíc je velmi originální. Jsem moc ráda, že p. Svatoň reaguje rychle a své klienty si hýčká.

Lucie Hladilová

www.vedemeucto.cz ~ lucie@vedemeucto.cz ~ 604 290 814
Dnes je to podruhé, co mi pan Svatoň ukázal, že je opravdový génius v tvorbě log. Opět předčil moje představy a vytvořil mi kreativní a nádherné logo. Kreativita, rychlost, spolehlivost, výborná cena. Nemám co dodat, ode mě 5/5, legendární logotvůrce!

Jan Dinebier

Pan Svatoň mě na začátku mého podnikání hodně pomohl s technickými radami a marketingovou strategií. Když jsem si to v hlavě poskládal, rozhodl jsem se u mistra udělat logo. Po delším telefonním hovoru a ukázání mé práce, mě pan Svatoň udělal do týdne logo, přesně, jak slíbil. Z nového loga jsem nadšený a mohu začít budovat kvalitní značku. Když to shrnu do jedné věty: Je to mladý, sebevědomý muž, který dokáže citlivě naslouchat a udělat pro klienta to nejlepší logo.

Marek Najvar

Česká pera
www.ceskapera.cz ~ najvar.m@seznam.cz ~ 601 364 974
Několik let naše firma hledala logo. Bylo mnoho návrhů, korektur, ale bez výsledku. Od pana Svatoně přišel jeden návrh loga a bylo vybráno. Bez korekcí, profesionální, vystihující technické zaměření firmy. Doporučuji.

Roman Bouma

BZ cranes s.r.o.
www.bzcranes.cz ~ bouma@bzcranes.cz ~ 775 773 040
Spolupráci s IZMIRUSEM hodnotím jako velice pozitivní. Díky výborné komunikaci, smyslu pro detail a perfekcionismu jsme se dostali k unikátnímu logu, které je perfektní v každém detailu.

Jan Kastl

Revital Development
jakasy@gmail.com ~ 739 052 631
Pana Svatoně jsme zařadili do konkurzu na tvorbu loga florbalového klubu a v této soutěži cca 50 profesionálních grafiků po zásluze zvítězil. Od počátku bylo vidět, že o našem logu přemýšlel a přišel s opravdu elegantním a hlavně originálním návrhem, který nás uchvátil. Nyní tak máme k dispozici kvalitní univerzální logo, o kterém víme, že je jedinečné a perfektně vystihuje filozofii klubu. V budoucnosti bychom s panem Svatoněm dále rádi spolupracovali při tvorbě nových dresů. Doporučujeme!!!

Petr Vérosta

florbalový tým Black Arrows
Pana Svatoně doporučuji po všech stránkách. Od počátku s ním byla skvělá komunikace, byl rychlý s tvorbou loga a jeho přístup je velmi profesionální. Logo naší nové společnosti se nám líbilo hned na první pohled. Naplnil naše očekávání.

Michaela Kreuzigerová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS