Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Naďa Moyzesová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Naďa Moyzesová — grafička a ilustrátorka

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace MgA. Naďa Moyzesová:
Paní Moyzesovou jsem oslovila asi před čtyřmi lety a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Připravuje pro nás kompletní čtvrtletní časopis pro děti. Kromě toho, že je velmi dobrá grafička a ilustrátorka, je také velká profesionálka – rychlá a vstřícná. Pokud dáme přesné zadání, splní jej na 100 %. Pokud Nadě necháme volnou ruku, připraví naprosto perfektně celý časopis úplně sama. Navíc je velmi nápaditá a ke každému číslu přistupuje s energií sobě vlastní a vždy jej posune o kus dál. Je velmi spolehlivá a pohodová. A není nepodstatné, že má i rozumné ceny. Doporučuji!

Klára Šimicová

Coloseum Restaurants – Pizza Coloseum
www.coloseum.cz ~ klara.simicova@coloseum.cz ~ 608 215 454
S paní Moyzesovou spolupracujeme již přes rok a jsme rádi, že jsme našli právě ji. Oceňuji, že umí dobře naslouchat co klient potřebuje a poté připravit profesionální řešení, které splňuje zadání. Je vždy ochotná poradit a konzultovat aspekty, které se zadáním souvisí, ráda pomůže i v širších souvislostech, například při práci s tiskárnou. Velmi si cením také toho, že dodržuje termíny a je na ní plně spolehnutí. A v neposlední řadě si účtuje velmi férovou cenu.

Antonín Šubrt

Didactive Plus s.r.o. – pomůcky pro výuku na prvním stupni ZŠ
www.didactive.cz
Spolupracujeme s paní Naďou Moyzesovou již bezmála dva roky a za tuto dobu jsme všechny naše grafické projekty dofinalizovali k absolutní spokojenosti. Díky její kreativitě, ochotě a časové flexibilitě se podařilo pokořit záludné zakázky i šibeniční termíny. Děkujeme!

Dendrit Consulting, s.r.o.

PR agency s širokým portfoliem klientů a dlouholetou zkušeností v oboru mediální komunikace
www.dendrit.cz
S paní Naďou Moyzesovou spolupracujeme již třetí rok k naší naprosté spokojenosti. Oceňujeme velmi profesionální přístup, ochotu a vstřícnost. Pro paní Naďu není nic nemožné a její velmi vkusné a krásné materiály oceňují především naši klienti. Spolupráci s ní můžeme opravdu doporučit.

Alena koubková

provozovatelka síťě škol 2plus2 matematika
www.2plus2matematika.cz ~ alena.koubkov@post.cz ~ 724 018 645
Paní Moyzesovou jsme oslovili v červenci 2014. Prvním společným projektem byla informační brožura, která dopadla víc než skvěle. Mimo výborné grafické nápady jsme na spolupráci s Naďou ocenili zejména příjemnou komunikaci, vstřícnost a rychlost. Pokud hledáte dobrého grafika, paní Moyzesovou rozhodně doporučujeme.

Magdaléna Hladká

Literární akademie
S grafičkou Naďou Moyzesovou se nám v redakci pracuje velice dobře. Jakmile převezme zadání, pustí se do práce. Vždy je na příjmu. Cokoli potřebujeme dodatečně opravit, opraví a dobře odvedenou práci odevzdá v termínu. I proto jsme s ní spolupracovali již na třech knihách.

Petra Bartíková

literární redaktorka B4U Publishing
Naďa Moyzesová je spolehlivá profesionálka, která dokáže přijít s kreativními nápady. Využil jsem její služby (grafika obálky, vnitřní grafika a sazba) při tvorbě knihy Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti. Protože jsem s její prací maximálně spokojen, využiji jejích služeb i v budoucnu a doporučuji ji všem, kteří to s grafikou myslí vážně.

Vít Prokůpek

profesionální vyjednavač, autor, lektor a konzultant
www.VitProkupek.cz
S paní Naďou Moyzesovou spolupracuji už více než rok. Spolupráce je velmi příjemná, přínosná a vždy na profesionální úrovni. Vždy jsem byl nadšen již z prvních návrhů, které vždy byly dle mých představ. Paní Naďu Moyzesovou mohu vřele všem doporučit.

Jaroslav Bocek

Pet Shop Orlová
Naďa mi dělala návrhy loga pro mé osobní využití a loga pro profesní využití. Stačilo ji krátké vysvětlení, jaké vlastnosti či charakteristiky se za logem mají skrývat, jaké předpokládám barvy k využití a co charakterizují a mohl jsem se těšit na výsledek. Naďa mi předložila několik variant a byl jsem nadšen. Vystihla velice dobře to, co jsem sám neuměl vyjádřit. V obou případech. Dokázala vysvětlit rozdíly v předložených variantách, „netlačila“ na mě. K celé věci přikročila velice citlivě, spolupráce byla příjemná. Když jsem chtěl upravit barvu či se jí zeptal na jakoukoliv věc, vždy velice rychle a ochotně reagovala. Věřím, že naše spolupráce bude pokračovat dále. Jak Naďu znám, umí být realista i snílek, má vkus, smysl pro humor a ironii, pečuje o svůj rozvoj a vše stíhá skloubit s mateřskými povinnostmi. Myslím, že „volná noha“ ji svědčí. Doporučuji vám všem spolupráci s Naďou vyzkoušet. Ať už máte o výsledku toho, co po ní budete z hlediska tvorby chtít pouze mlhavou představu (Naďa je kreativní), nebo zcela konkrétní představu (Naďa je empatická). Nadi, jen tak dál! Díky za spolupráci.

Libor Friedel

konzultant, lektor a kouč
www.liborfriedel.cz
Grafička Naďa Moyzesová navrhovala pro naši společnost logotyp, včetně firemní identity, drobných tiskovin a novoročenek. Spolupráce s ní je pohodová, na profesionální úrovni a oceňujeme ochotu, vstřícnost a rychlost.

Dana Adamíková

www.iteen.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS