Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Natalie Tůmová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Natalie Tůmová — tlumočnice, překladatelka a lektorka čínštiny

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Natalie Tůmová:
S paní Tůmovou jsem opakovaně spolupracoval při tlumočení čeština – čínština v rámci velkého projektu. Velmi jsem ocenil její schopnost rychlé orientace v technickém slovníku rail odvětví, organizační schopnosti a bravuru, se kterou pracovala i s velkou skupinou lidí. Při spolupráci se chovala vždy 100% zodpovědně a profesionálně a její služby mohu upřímně doporučit.

Radek Elhota

Project manager, ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
Paní Tůmová je profesionální česko-čínská tlumočnice s velkými organizačními schopnostmi řídit i větší skupinu lidí. Ráda ji oslovuji na tlumočení a delegování důležitých klientů. Odvádí kvalitní práci a dá se na ni spolehnout. Vřele ji doporučuji.

Martina Popperová

Poppy casting, s.r.o.
Tlumočnické služby paní Natalie Šmejkalové jsme využili při jednání s delegací čínského chemického průmyslu v Technoparku Kralupy v dubnu tohoto roku. Její vysoce profesionální přístup a erudovanost značnou měrou přispěly k pozitivní atmosféře jednání a vzájemné informovanosti obou delegací.

Ing. Ivan Souček, Ph.D.

ředitel Svazu chemického průmyslu České republiky
Paní Tůmová nám tlumočila při obchodním jednání se zákazníkem z Číny loni v srpnu. Meeting byl organizován v časové tísni, zákazník z Chongqingu defacto jeden den vyjádřil svůj zájem navštívit firmu a druhý den již přistával na letišti v Praze, proto velmi oceňuji její flexibilitu a ochotu cestovat mimo bydliště do naší firmy v Hlinsku v Čechách. Jednalo se o první setkání s tímto klientem a bylo velmi důležité, aby vše proběhlo v pořádku. Její oborová profesionalita a uvolněný přátelský přístup velmi přispěly k dobré atmosféře a úspěšnosti celého jednání. Mohu jen doporučit.

Lukáš Halamka

Export manažer
www.prihoda.com ~ export@prihoda.com ~ 775 133 125
S paní Natálií Tůmovou jsme spolupracovali v rámci Fóra partnerských regionů Jihočeského kraje, které navštívily delegace z provincií Henan, Heilongjiang a města Tianjin. Paní Tůmová pro nás tlumočila jak simultánně tak i konsekutivně slavnostní večeře, pracovní jednání či odborné semináře. Byla vždy na jednáních s předstihem a perfektně připravena. Pokud bylo potřeba, jednala operativně a přizpůsobila se bez problémů nově nastalé situaci. Paní Tůmová je tlumočnicí s reprezentativním vystupováním a profesionálním přístupem. Jako Krajský úřad Jihočeského kraje s ní budeme velmi rádi spolupracovat i v budoucnu, ať už v Jihočeském kraji nebo v Čínské lidové republice během oficiálních návštěv.

Mgr. Lenka Jirkovská

Krajský úřad Jihočeského kraje – Kancelář hejtmana
386 720 184
Tlumočnické služby Natalie jsme využili opakovaně při návštěvách čínských delegací, které se zajímaly o možnost spolupráce při výrobě loutkových animovaných filmů s českými profesionály. Komunikace s ní byla vynikající. Natalie byla vždy výborně připravena a plně se orientovala v takto složitém a specifickém oboru, jakým loutková animace bezpochyby je. Bude li další příležitost, určitě budeme služby Natalie poptávat jako první.

Kryštof Mucha

výkonný ředitel Karlovy Vary IFF
www.kviff.com ~ mucha@kviff.com ~ 221 411 011
Natalie Tůmová s námi dlouhodobě spolupracovala při projektu zaškolování čínských pracovníků v ČR a následně několik měsíců v Číně, kde čeští školitelé zaučovali čínské zaměstnance. Jednalo se o odborné tlumočení a Mgr. Tůmová byla vždy vstřícná, ochotná a dochvilná. Vřele doporučuji!

Magdalena Jírková

Paní Tůmová pro Muzeum hlavního města Prahy překládala do čínštiny text na tištěný leták na Pražské věže. Spolupráce byla velmi rychlá, milá a efektní. Můžu jedině doporučit a věřím, že brzy opět využijeme služeb paní Tůmové.

Nikola Oltová

produkční a marketérka Muzea hl. m. Prahy
www.muzeumprahy.cz ~ 720 053 148
Služby Natalie Tůmové jsme využili při několika pracovních jednáních, při nichž byla diskutována terminologicky i věcně poměrně náročná právně-ekonomická problematika. Natalie byla vždy výborně připravená a koncentrovaná a její schopnosti nám pomohly zamezit nedorozuměním, ke kterým při tlumočení složitých témat jinak dochází. Spolupráce ve mně zanechala výborný dojem.

JUDr. Jakub Adam, Ph.D.

partner, DLA Piper
www.dlapiper.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS