Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Natalie Tůmová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Natalie Tůmová — tlumočnice, překladatelka a lektorka čínštiny

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Natalie Tůmová:
S paní Tůmovou jsem opakovaně spolupracoval při tlumočení čeština – čínština v rámci velkého projektu. Velmi jsem ocenil její schopnost rychlé orientace v technickém slovníku rail odvětví, organizační schopnosti a bravuru, se kterou pracovala i s velkou skupinou lidí. Při spolupráci se chovala vždy 100% zodpovědně a profesionálně a její služby mohu upřímně doporučit.

Radek Elhota

Project manager, ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
Paní Tůmová je profesionální česko-čínská tlumočnice s velkými organizačními schopnostmi řídit i větší skupinu lidí. Ráda ji oslovuji na tlumočení a delegování důležitých klientů. Odvádí kvalitní práci a dá se na ni spolehnout. Vřele ji doporučuji.

Martina Popperová

Poppy casting, s.r.o.
Tlumočnické služby paní Natalie Šmejkalové jsme využili při jednání s delegací čínského chemického průmyslu v Technoparku Kralupy v dubnu tohoto roku. Její vysoce profesionální přístup a erudovanost značnou měrou přispěly k pozitivní atmosféře jednání a vzájemné informovanosti obou delegací.

Ing. Ivan Souček, Ph.D.

ředitel Svazu chemického průmyslu České republiky
Paní Tůmová nám tlumočila při obchodním jednání se zákazníkem z Číny loni v srpnu. Meeting byl organizován v časové tísni, zákazník z Chongqingu defacto jeden den vyjádřil svůj zájem navštívit firmu a druhý den již přistával na letišti v Praze, proto velmi oceňuji její flexibilitu a ochotu cestovat mimo bydliště do naší firmy v Hlinsku v Čechách. Jednalo se o první setkání s tímto klientem a bylo velmi důležité, aby vše proběhlo v pořádku. Její oborová profesionalita a uvolněný přátelský přístup velmi přispěly k dobré atmosféře a úspěšnosti celého jednání. Mohu jen doporučit.

Lukáš Halamka

Export manažer
www.prihoda.com ~ export@prihoda.com ~ 775 133 125
S paní Natálií Tůmovou jsme spolupracovali v rámci Fóra partnerských regionů Jihočeského kraje, které navštívily delegace z provincií Henan, Heilongjiang a města Tianjin. Paní Tůmová pro nás tlumočila jak simultánně tak i konsekutivně slavnostní večeře, pracovní jednání či odborné semináře. Byla vždy na jednáních s předstihem a perfektně připravena. Pokud bylo potřeba, jednala operativně a přizpůsobila se bez problémů nově nastalé situaci. Paní Tůmová je tlumočnicí s reprezentativním vystupováním a profesionálním přístupem. Jako Krajský úřad Jihočeského kraje s ní budeme velmi rádi spolupracovat i v budoucnu, ať už v Jihočeském kraji nebo v Čínské lidové republice během oficiálních návštěv.

Mgr. Lenka Jirkovská

Krajský úřad Jihočeského kraje – Kancelář hejtmana
386 720 184
Tlumočnické služby Natalie jsme využili opakovaně při návštěvách čínských delegací, které se zajímaly o možnost spolupráce při výrobě loutkových animovaných filmů s českými profesionály. Komunikace s ní byla vynikající. Natalie byla vždy výborně připravena a plně se orientovala v takto složitém a specifickém oboru, jakým loutková animace bezpochyby je. Bude li další příležitost, určitě budeme služby Natalie poptávat jako první.

Kryštof Mucha

výkonný ředitel Karlovy Vary IFF
www.kviff.com ~ mucha@kviff.com ~ 221 411 011
Natalie Tůmová s námi dlouhodobě spolupracovala při projektu zaškolování čínských pracovníků v ČR a následně několik měsíců v Číně, kde čeští školitelé zaučovali čínské zaměstnance. Jednalo se o odborné tlumočení a Mgr. Tůmová byla vždy vstřícná, ochotná a dochvilná. Vřele doporučuji!

Magdalena Jírková

Paní Tůmová pro Muzeum hlavního města Prahy překládala do čínštiny text na tištěný leták na Pražské věže. Spolupráce byla velmi rychlá, milá a efektní. Můžu jedině doporučit a věřím, že brzy opět využijeme služeb paní Tůmové.

Nikola Oltová

produkční a marketérka Muzea hl. m. Prahy
www.muzeumprahy.cz ~ 720 053 148
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS