Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Nikola Krpešová > Ovčí vlna > Ukázka práce s vlnou - program pro školky

Ukázka práce s vlnou - program pro školky

Celodenní program pro školky nabízel dětem příležitost seznámit s ovcemi, s péčí o ně a se zpracováním vlny. Během dne si pohladily jehňátka, pomohly s přeháněním, předly na kolovratu a vyráběly plstěné korále z barevných česanců z vlny z našich ovcí.

Zobrazuji položku č. 1 z celkem 6 položek v této galerii:

Ukázka práce s vlnou - program pro školky
« Poslední Ukázka práce s vlnou - program pro školky  (náhled aktuálně zobrazené položky)Červenofialový česanec ovčí vlny  (zobrazit v plné velikosti)Ručně obarvená ovčí vlna připravená k česání  (zobrazit v plné velikosti)Různobarevné česance ovčí vlny  (zobrazit v plné velikosti)Barevná příze z ovčí vlny, ručně barvená i upředená  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Nikola Krpešová

Mgr. Nikola Krpešová

přadlena a zpracovatelka ovčí vlny — Zpracování ovčí vlny, česance k plstění v přírodní barvě nebo barvené rostlinnými barvivy k mokrému či suchému plstění a předení, pletací příze k pletení a háčkování, tvořivé balíčky pro vlastní práci s vlnou, hotové výrobky jako svetry, šály, rukavice.
Status: rodičovská dovolená ~ hvězdička 4 doporučení
Mobil: 732 985 448 ~ Email: nikola.krpesova@gmail.com
Místo: Staré Hamry (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2016 © Robert Vlach a Mgr. Nikola Krpešová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS