Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ondřej Hanák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Ondřej Hanák — programátor mobilních aplikací pro Apple iPhone a iPad

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. Ondřej Hanák:
Michal Kratochvíl
Nerad hovořím v superlativech, ale byla to jedna z nejlepších spoluprací, jakou jsem kdy zažil. Programování appu „Look, listen, learn german“ pro iPhone jsme svěřili zkušenému profesionálovi Ondřejovi. Nad kávou jsme osobně probrali základy, zbytek jsme operativně řešili telefonem a po Skypu. Měli jsme již celkem jasnou představu včetně grafiky. Ondřej trpělivě naslouchal a naprogramoval vše tak, jak jsme si představovali. Iniciativně navrhl některá zlepšení, která jsme využili. Trpělivě kódoval dodatečně modifikace, které se pro nás v průběhu projektu ukázaly jako nevyhnutelné. Pokud hledáte někoho spolehlivého, kdo dovede projekt v termínu do konce a zároveň nad ním inovativně uvažuje, jste u Ondřeje správně. Děkujeme! Tým AppAwesome.

Michal Kratochvíl

grafik a ilustrátor
S Ondřejem jsem dělal na dětské hře „Chromaci – The Tap Tap Christmas“ určené pro iPhone. Jako výtvarník potřebuji, aby byl programátor schopný pochopit a co možná nejpřesněji převést můj původní záměr do interaktivního světa nul a jedniček. To se s Ondřejem podařilo bezvadně. I když jsme někdy hledali správnou cestu déle, neslyšel jsem zaklínadlo neumětelů „to nejde“. Když se něco vzpříčilo v „jablečném systému“, Ondřej navrhl řešení a nakonec vše dobře dopadlo. Ondru mohu doporučit i pro jeho zodpovědnost a spolehlivost. Je to ten typ, který do týmové práce nepřispívá jen svou programátorskou troškou do mlýna, ale snaží se celý projekt hnát dopředu a to je moc důležité. Až se pustíme do Chromáků II, rád bych, aby byl Ondřej u toho.

Jan Augusta

výtvarník, grafický designer
www.janaugusta.cz ~ honza@janaugusta.cz
Spokojenost. Po téměř čtyřech měsících spolupráce na aplikaci pro iPad (znovunaprogramování staré aplikace s doplněním nových funkcionalit a optimalizací pro iOS7) oceňuji profesionální přístup, kvalitní analytickou část, komunikaci v průběhu vývoje, a také flexibilní spolupráci při testování a dolaďování aplikace. Výsledný produkt splňuje zadání a funguje, jak má.

Jaromír Krotký

Head of IT, Pears Health Cyber s.r.o.
www.pearshealthcyber.com
Ondřej vytvářel mobilní aplikaci pro náš automatický prodejní a fakturační nástroj www.fapi.cz. Spolupráce byla výborná a to již hned od začátku, kdy v rámci výběrového řízení připravil wireframe model celé aplikace, aniž by to bylo požadováno. V průběhu vývoje průběžně vše s námi konzultoval a výsledek byl výborný. Pro tvorbu iOS aplikací jej mohu určitě doporučit.

Mário Roženský

www.mariorozensky.cz ~ info@mariorozensky.cz
Absolutní spokojenost. V průběhu dvou měsíců jsme zrealizovali aplikaci pro iPad, i když jsme od sebe vzdáleni 5 000 km. Skvělá spolupráce i komunikace. Je to člověk na svém místě.

Jaroslav Ondrčka

+34 922 713 566
Ondřej Hanák se mi v polovině jara 2013 nabídl, že by pro můj dotazníkový web Vyplňto.cz rád naprogramoval aplikaci pro iPhone a iPad. Jelikož jsem podobnou aplikaci už delší dobu plánoval a realizace vázla víceméně jen na mé neschopnosti najít nějakého vhodného realizátora (na inzeráty se ozývali buď lidé naprosto nezkušení nebo nedostatečně vnitřně motivovaní = příliš drazí), tak jsem jeho nabídku rád přijal (s varováním, že programování pro iOS tak trochu rozumím, že to rozhodně nebude lehký projekt a že si na Android a Windows Phone verzi jiní programátoři častokrát sáhli na dno a ve výsledku jim vše zabralo podstatně více času než původně plánovali). Projekt dopadl nad očekávání dobře. I přes určité změny specifikace za pochodu – kterými jsem Ondrovi práci ztěžoval – se podařilo postupně splnit všechny původně dohodnuté časové milníky a finální předání dokonce mohlo proběhnout o pár dní dříve, z čehož mi vyplývá, že Ondra už má určitě hodně zkušeností z minulých projektů a počítá s tím, že si zákazníci začnou dříve či později vymýšlet. Rozhodně to není hasič, který by začal na projektu pracovat večer před deadlinem – pracuje průběžně, systematicky a s minimem chyb. Když se někde objevil nějaký problém, byl schopen najít příčinu a operativně ji vyřešit. Pokud hledáte kvalitního samostatného iOS programátora, má určitě smysl si udělat za Ondrou výlet do Olomouce.

Marek Demčák

provozovatel Vyplňto.cz
www.vyplnto.cz ~ demcak@vyplnto.cz
Robert Vlach
Ondřej Hanák mi pomohl s odhalením a opravou několika chyb v našem systému. Měl jsem tak příležitost nahlédnout jeho způsob analytického a programátorského myšlení. Má skutečně rozsáhlé odborné znalosti a je to odborník na svém místě, který se snaží jít do hloubky, k jádru problémů a řešit je. Těším se, až budu moci s Ondřejem spolupracovat na nějakém větším projektu.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ve vývojovém týmu aplikace MOLE Online zaměřené na interaktivní analýzu biomolekulárních kanálů má Ondřej Hanák na starosti programování kompletní webové části a meziserverové komunikace. Na kvalitu jeho práce a celé aplikace myslím dostatečně ukazuje odborný článek publikovaný v časopise Nucleic Acid Research, Web Server issue 6/2012. S klidným svědomím tedy můžu jeho služby doporučit dále.

prof. RNDr. Michal Otyepka, Ph.D.

vedoucí Katedry fyzikální chemie, PřF UP Olomouc
mole.upol.cz ~ michal.otyepka@upol.cz ~ 585 634 764
Po předchozí úspěšné spolupráci bylo oslovení Ondřeje Hanáka pro vytvoření projektu Mimmio.com jasnou volbou. Na začátku vypracoval Ondřej analýzu, která se ukázala jako zásadní pro hladký průběh realizace. Veškeré práce byly provedeny naprosto pečlivě, na dotazy a požadavky Ondřej ochotně reaguje a technické záležitosti dokáže srozumitelně vysvětlit. Oceňuji i to, že Ondřej neváhá jít nad rámec dohodnuté spolupráce a přispívá radami v oblastech uživatelských zkušeností (user experience) nebo marketingu. Přestože vystupuje jako externí „dodavatel“, považuji jej za plnohodnotného člena týmu Mimmio.com, které pokračuje v rozvoji pod křídly podnikatelského inkubátoru Vědeckotechnického parku UP Olomouc.

Pavel Bokůvka

zakladatel Mimmio.com
www.mimmio.com ~ pavel@mimmio.com ~ 777 748 505
Ondra své práci dokonale rozumí. Umí najít jednoduchá, rychlá a funkční řešení tam, kde si jiní sice nakonec pravděpodobně také poradí, ale složitě a komplikovaně, což nakonec jako zákazník zaplatíte. Českou verzi mých webových stránek věnovaných anglické gramatice www.e-gramatica.com dělal vývojář „renomované firmy" s mnohaletou praxí, anglickou verzi www.e-grammar.org Ondřej Hanák jako student v závěru vysokoškolských studií. A hádejte, jak to dopadlo? Bingo!

Petr Kulatý

majitel jazykové školy
www.e-grammar.org ~ info@petrkulaty.cz ~ 585 014 959
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS