Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Pavel Pekárek > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Pavel Pekárek — realitní makléř pro Prahu a okolí

Zobrazuji č. 21 a 22 z celkem 22 doporučení prezentace Ing. Pavel Pekárek:
Když jsme se rozhodli pro koupi bytu nabízeného panem Pekárkem, doporučil nám svou finanční poradkyni, která nám zajistila nejlepší podmínky hypotečního úvěru ze všech nabídek. Do doby schválení úvěru jsme od něj měli ústní rezervaci, přičemž v průběhu prodeje platily všechny dohody i termíny. Díky podpoře pana Pekárka, který spolupracoval při vyřízení hypotéky, komunikoval s advokátem při zajištění veškeré smluvní dokumentace včetně advokátní úschovy, vyřídil náležitosti převodu u bytového družstva, předání bytu i převody energií, se nám vše podařilo dotáhnout do úspěšného konce. Pro flexibilní přístup a spolehlivost pana Pekárka doporučujeme.

Antonín a Alena

Bylo nám potěšením spolupracovat s panem Pekárkem při nákupu nemovitosti. Ve všem co dělá, je velmi profesionální a během celého procesu převodu nemovitosti byl neuvěřitelně nápomocný. Jako cizinci jsme vůbec nevěděli, jak nákup nemovitosti v České republice probíhá. Pavel nám vše jasně vysvětlil a podporoval nás na každém kroku. Děkujeme.

Mrs. Rebecca & Mr. William Wood

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS