Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Pavel Szabo

Bc. Pavel Szabo

frontend kodér a programátor

Bc. Pavel Szabo
Bc. Pavel Szabo - logo

Profesionální frontend kódování neboli převod grafických návrhů webu do kódu HTML. Především pak kódování pro responzivní weby, které zvládnou zobrazování na menších monitorech, tabletech a mobilech. Důraz na moderní postupy, čistý kód a optimalizaci pro vyhledávače (tzv. SEO – Search Engine Optimalization). Také programování webů a tvorba kompletních informačních systémů v PHP, Nette a MySQL.

Vysokoškolské vzdělání v oboru výpočetní technika a informatika na VŠB-TU Ostrava. Dlouholetá praxe v oboru, vlastní značka DIXILOvýborné reference: Hypermedia.cz, Gigaplaces.com.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Kódování rozsáhlého responzivního portálu Hyperreality.czKódování plně responsivního portálu Adresář firemRozsáhlý informační systém pro cestovatelský portál Gigaplaces.comKódování responzivního cestovatelského webu TiwwoTemp-stavmont.cz: kompletní programování webu včetně redakčního systému a responzivity
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Proč právě já

Mým cílem je být vaší jasnou volbou při výběru frontend kodéra. Na prvním místě u mě není nízká cena, nýbrž plnění dohody, kvality a termínu. Čas mohu přizpůsobit vašim potřebám, ať už jsem v Česku, nebo na druhé straně planety. Projekt dokončím za každých okolností. S každým projektem se snažím vylepšit způsob, jakým pracuji. Těší mne, když je klient spokojený, a těší mne ještě více, když přichází znovu.

Používané technologie

  • PHP
  • Nette Framework
  • MySQL
  • Framework bootstrap
  • Bower
  • GruntJs
  • LESS
  • jQuery
  • Retina Ready

Kontaktní informace

Bc. Pavel Szabo
Na Vyhlídce 7
Vratimov (Moravskoslezský kraj)
739 32
Mobil:737 639 978
Email:info@pavelszabo.cz
Web:www.pavelszabo.cz
Skype:Skype info@pavelszabo.cz
Facebook:Facebook pavelszabo.cz
Twitter:Twitter pavelszabo
LinkedIn:LinkedIn pavelszabo
Účet:670100 – 2208596666 / 6210 (mBank)
:74947257 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Profesionální přístup. Bleskově rychlá komunikace a konstruktivní řešení požadavků i problémů. A nekonečné moře trpělivosti! Stavba webu by nakonec šla o mnoho rychleji, kdybychom my jakožto zadavatelé práce vykazovali stejnou úroveň nasazení a odezvy jako tady kluci z DIXILO. Jediná kritika tedy padá na nás samotné, protože jsme jednoduše nebyli připraveni. Za celé Speed Empire, děkujeme!
Daniel Fuglevič

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS