Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Peter Hajduček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Peter Hajduček — specialista na weby a internetový marketing

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Peter Hajduček:
Když jsme rozhodli podstoupit radikální remake Športálu, znamenalo to v podstatě vybudování nového webu. Stáli jsme před nelehkým úkolem najít někoho na vývoj. Věděli jsme, že chceme kvalitního, seriózního a hlavně stabilního partnera na dlouhodobou spolupráci. Vizuální stránku tohoto projektu měl na starosti Frco alias Andrej Borský, což byla zároveň výzva pro vývojáře, aby byl schopen splnit jeho vysoké nároky. Se značkou Unikum jsme už v té době měli nějaké zkušenosti z prací na našem dalším webu Grafika.sk (opravy chyb po předcházejícím dodavateli, implementace nových funkcí), kde se jevili velmi seriózně – všechny práce byly odvedeny včas, ve vysoké kvalitě a transparentně oceněné. Jelikož ale značka Unikum nebyla v té době ještě zavedená a neměla ve svých referencích projekt podobného rozsahu, jaký jsme měli v plánu my, dá se říci, že jsme jejich výběrem šli do mírného rizika. Nyní už vím, že to bylo jedno z našich nejlepších rozhodnutí – spolupráce s nimi probíhala (a stále probíhá) na vysoké profesionální úrovni a mám pocit, že jsme si osobně sedli i po lidské stránce (hlavně s Petrem Hajdučkem). Už na začátku nám velmi seriózně pomohli s výběrem vhodného CMS, který by ideálně vyhovoval našim požadavkům, a i když s ním neměli předchozí zkušenosti, podařilo se jim v poměrně krátkém čase vybudovat funkční web. Snaží se do tečky vyhovět našim i Andrejovým požadavkům, přičemž do celého procesu vnášejí i vlastní nápady. Takováto spolupráce nám maximálně vyhovuje a věřím, že v podobném duchu budeme pokračovat i v budoucnu.

Marián Žiliniec

majitel Športálu
Když jsme zakládali náš komunitní portál Qeelers, neměli jsme ucelenou představu o tom, jak by mělo vypadat logo, web ani grafická identita naší společnosti. Plně jsme se proto spolehli na Unikum Petra Hajdučka, což vedlo k naplnění všech našich očekávání: připravili vynikající grafické řešení loga i webu, vytvořili nám kompletní a velmi kvalitní XHTML/CSS šablonu webové stránky, a to vše přesně podle dohodnutých časových termínů. Po celý čas příprav grafické identity jsme se nemuseli o nic starat a mohli jsme se věnovat důležité práci, protože jsme věděli, že jsme zakázku svěřili profesionálům s dobrým jménem. Spolupráci budeme určitě rozvíjet i v budoucnosti. Víme totiž, že naši korporátní identitu jsme svěřili do správných rukou.

Robert Sedlák

jednatel Queelers, spol. s r. o.
S prací Unikum je naše firma velmi spokojena. Už od začátku naší práce jsme byli velmi spokojení s přístupem, kvalitou, cenou a samozřejmě prací. Vytvořili pro naši firmu nádhernou stránku a logo, jimiž oslovili cílovou skupinu zákazníků. Naše stránka Venere Agency má vysokou návštěvnost, což svědčí o její kvalitě. Tímto bychom chtěli poděkovat lidem a značce Unikum za jejich práci. Děkujeme a věříme, že i jiné firmy budou s vaší prací spokojeny.

Ema Vargová

PR manažerka Venere Agency
Chcete kvalitní webovou stránku, kterou vám budou chválit klienti, přátelé a konkurence? Hledáte profesionály a proaktivní přístup k řešení problémů? Chcete spolupracovat s lidmi, kteří chápou, čeho chcete dosáhnout a dýchají proto, aby vám s tím pomohli? Velmi jednoduché – obraťte se na Unikum. Peter a jeho tým vyrobili pro naši školu vaření Chefparade stránku, na kterou jsme hrdí a podporuje náš byznys. Líbí se klientům a přesně splňuje účel, pro který byla vytvořena. PPC kampaň, kterou pro nás spravují, je naším druhým největším zdrojem byznysu. A bez toho, že bychom je o to žádali, nám Peter stále přináší nové nápady na vylepšení funkčnosti a efektivity stránky a všech věcí s tím spojených. Škoda, že Unikum není akciovka, hned bych si koupil jejich akcie!

Marcel Vargaeštok

majitel Chefparade s.r.o.
www.chefparade.cz
Spolupráci s Unikum na webu pro Clarion Congress Hotel vnímáme absolutně pozitivně. Kvalita výstupů, jakož i preciznost v plánování a proaktivní přístup nám pomohly dosáhnout výsledků vysoké kvality.

Filip Hlinka

ředitel vývoje Web Design Factory
www.wdf.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS