Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Moučka > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Moučka — podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace Bc. Petr Moučka:
Možnosti úvodní konzultace s Petrem jsem ráda využila, byla jsem zvědavá, jak ji Petr povede, jak to pojme. Mohu říci, že to pro mě byla smysluplná hodina. Petr na mě působil velmi sympaticky a důvěryhodně, jeho projev byl pro mě dobře srozumitelný. Odnesla jsem si několik zásadních poznatků a myšlenek. To, co mi ale utkvělo v paměti snad nejvíc bylo to, že Petr podnikání nevnímá jen technicky, ale pracuje i s tím, aby byl člověk spokojený a mohl mít radost z toho, co dělá, na což mnoho lidí zapomíná.

Kamila Metzová

propagátorka zdravého životního stylu
www.varilamysicka.cz
Byla jsem u Petra na podnikatelské akademii a bylo to pro mě a můj profesní život velice přínosné. Petr je člověk, který dokáže ukázat varianty cest jak se dále posouvat a nástrahy, které hrozí. Ukázal mi konkrétní postupy jak v práci (na manažerské pozici nebo v podnikání) postupovat efektivně, smysluplně a jak si udržet nadhled. V podnikatelské akademii mi ukázal, jak rozpoznávat co je důležité a co ne. Pomohl mi ujasnit si, co vlastně chci. Vše je úžasně propojené a navazuje na sebe. Hezky od základů dál… Pomocí domácích úkolů jsem si informace převedla konkrétně na svou problematiku a zjistila, zda jsem látku správně pochopila. Petr má úžasně mnoho nápadů a umí najít, kde je chyba. Díky němu tak mohu předejít chybám a ušetřit si spoustu dalších problémů. Takže pokud potřebujete posunout sebe, svou firmu nebo nápad, který vám umožní vydělat více peněz, kontaktujte Petra :)

Lucie Vomáčková

koordinátorka
lucie.reichlova@seznam.cz
S panem Moučkou jsme spolu s mými kolegy konzultovali náš začínající projekt. Petr jako konzultant kladl výborné otázky, velmi rychle analyzoval náš projekt a dokázal odhalit aktuálně největší problém. Zároveň nám hned navrhl několik možných řešení tohoto problému. Dal nám příklady, jak by to řešil on a jak podobný problém řeší v jiných firmách. Mohli jsme si tedy na praktických příkladech představit reálný postup. Oproti jiným konzultantům dokáže Petr předávat informace i v podobě dobře představitelných přirovnání, která mě osobně pomohla a dělala problémy více hmatatelné.

Libor Pelikán

libor@liborpelikan.cz ~ 606 683 457
Setkání s Petrem bylo pro náš vznikající projekt velice obohacující. S kolegy jsme pochopili, co by mohlo představovat různá úskalí při jeho realizaci. Petr nám ukázal, jak se na projekt dívat z několika úhlů pohledu, což nám velice otevřelo oči, protože jsme si uvědomili, že jsme nějaké varianty provedení přehlídli. Díky Petrovi a jeho bohatým zkušenostem s vedením projektů jsme získali také lepší náhled na to, jak náš projekt uchopit lépe a především jednodušeji a jak se již dopředu vyvarovat nejčastějším chybám, které by naše podnikání mohly velice ohrozit, za což jsme mu velice vděčni. Za jeho čas mu velmi děkujeme a rozhodně jeho konzultace doporučujeme.

Barbora Telecká

telecka.barbora@gmail.com
Po 3/4 roce tápání, kdy jsem již nevěděl co s firmou dál, mě napadlo poradit se s mentorem. Na základě dobrých referencí jsem si vybral pana Petra Moučku. Již na první schůzce mi dokázal říci co je špatně, co musím udělat jinak, a na čem bych měl nyní zapracovat. Konečně se mi otevřely nové možnosti a vrátila plná chuť do podnikání. Mimo zkušeností má pan Moučka i dobrou techniku učení. Snaží se, aby klient informacím porozuměl a dokázal s nimi pracovat. Jednoznačně ho jako konzultanta doporučuji!

Jan Kovanda

zakázkový potisk triček pro firmy
www.toptrika.cz ~ kovanda@toptrika.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS