Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Myšák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Myšák — specialista na výkonnostní digitální marketing

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Bc. Petr Myšák:
Firmu Petra Myšáka doporučujeme všem, kteří hledají partnera pro rychle, spolehlivě a kvalitně odvedenou práci. Petr Myšák a jeho tým odvedli výbornou práci při tvorbě a správě stránek, jejich optimalizaci pro vyhledávače, a to i ve chvílích, kdy bylo potřebné adekvátně reagovat na nastalou situaci.

MVDr. Eva Šmídová

www.svetgranulek.cz
Se službami pana Myšáka jsme byli vždy v maximální míře spokojeni. Především oceňujeme spolehlivost, rychlost, nápaditost a profesionální přístup při řešení problémů. Díky skvěle provedené optimalizaci pro vyhledávače si nás vždy potenciální zákazník najde. Služby pana Myšáka mohu jen doporučit.

Ing. Petr Kaštyl

i-puzzle.cz
Při hledání partnera, který by splnil naše zadání a požadavky multioborový e-shop podle našich představ, jsme měli velice šťastnou ruku. Vybrali jsme si tým pana Petra Myšáka. Jejich cenová nabídka byla velice příznivá a rychlost při řešení problémů byla bezkonkurenční. Dodnes s Petrem spolupracujeme na marketingu. Stará se nám o PPC kampaně, SEO a celkovou internetovou strategii. Mohu jen doporučit.

Jana Pilátová

www.wellmall.cz
Děkujeme týmu Petra Myšáka za skvěle odvedenou práci při tvorbě našeho internetového obchodu Luxel. Oceňujeme zejména rychlost a snahu vždy vyhovět našim požadavkům. Nadále využíváme jeho služeb v reklamních systémech Adwords a Sklik. Spolupráci vřele doporučujeme.

Mustafa Cetinkaya

Společnost Next Vision v čele s panem Myšákem pro náš e-shop aktuálně zajišťuje komplexní služby v oblasti marketingové podpory. Přístup pana Myšáka a jeho týmu byl milým překvapením. Nejenže se plně zhostil úkolů dle vzájemných dohod, ale i vlastní aktivitou přináší další podněty a nápady, které nás vzájemně posouvají dál. Spolupráci mohu jen doporučit.

Václav Zoubek

www.fajnzviratka.cz
Petra Myšáka jsem poznal již před mnoha lety a od té doby využíváme každý měsíc jeho služeb. Velice si cením jeho vstřícného jednání, navrhování vlastních řešení a kvalitně odvedené práce. Petr Myšák a jeho tým již pro nás dělal několik webových stránek a internetových obchodů. Tyto projekty také neustále vylepšuje a rozvíjí. Zajišťuje pro nás komplexní služby internetového marketingu již mnoho let. Vřele doporučuji!

Lukáš Štursa

www.levna-koupelna.cz
Pana Myšáka jsme oslovili s požadavkem na vytvoření internetového obchodu. Byli jsme velmi mile překvapeni jeho rychlostí a profesionalitou. Spolupracovali jsme s ním i na dalších marketingových aktivitách a vždy jsme byli spokojeni. Spolupráci můžeme upřímně doporučit.

Miroslav Němeček

www.hezkakoupelna.cz
Jsem maximálně spokojen. Jako vždy – nemám výtek! Pan Myšák nám dělal první internetový obchod již před pěti lety, stejně tak jako nedávno novou verzi. Reakce na připomínky a úpravy jsou prakticky okamžité.

Jaromír Langer

www.nadmerky.cz
Se službami Next Vision jsem spokojená. Jsem ráda, že jsem si vaši společnost pro spolupráci vybrala!

Jitka Mandysová

www.pruvodcizdravim.cz
Naše společnost spolupracuje s panem Petrem Myšákem a jeho týmem již několik let. Vycházejí maximálně vstříc našim požadavkům, odvádí velmi kvalitní práci a vždy dodrží domluvené podmínky. Jejich cenová politika je opravdu rozumná a nemáme proto důvod hledat jiného dodavatele webových služeb. Všem můžeme jejich služby doporučit.

Luboš Hrabčuk

www.cihelna.hrabcuk.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS