Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Poldauf > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Poldauf — 2D a 3D grafik a kreativní designér

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Petr Poldauf:
Centrum SCEL spolupracuje s panem Poldaufem a jeho Nasua Design již více než rok. Za tuto dobu jsme zadali firmě Nasua Design několik zakázek, které se týkaly tvorby kampaně pro vzdělávací projekty, návrhy designu a realizace reklamních materiálů. Vždy nám byla dodána perfektní a bezchybná práce. Nasua Design pracuje velmi rychle a efektivně s pochopením pro klienta. Mohu vřele doporučit.

Mgr. Petra Pavlasová

Centrum jazykové a odborné přípravy SCEL, VŠKE a.s.
S Petrem Poldaufem se známe už trochu déle. Zadali jsme mu tedy kompletní tvorbu brandu společnosti UnicanCzech. Studio Nasua Design vyšlo vstříc veškerým našim požadavkům, našlo pro naši společnost vhodnou koncepci a podle ní vytvořilo celkovou naši tvář. V rámci tvorby brandu se nám Petr Poldauf věnoval kdykoliv bylo potřeba. Nejen s jeho proklientským, ale především kreativním přístupem jsme byli velmi spokojeni. S Nasua Design nadále pokračujeme v tvorbě reklamní kampaně směrem do zahraničí.

Ing. Vít Ledvinka

unican.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS