Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Petra Hanáková, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D. — lektorka prezentačních, výukových a komunikačních dovedností

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.:
Institut Smyslové aktivizace dlouhodobě využívá poradenské služby dr. Hanákové, a to jak v oblasti rétorických a lektorských dovedností, tak i při přípravě na vystoupení v médiích. Její profesionální, empatický a zcela individuální přístup nám během krátké doby pomohl poslání našeho institutu komunikovat a předávat mnohem efektivněji a s rostoucí sebejistotou. Zároveň se naše aktivity pod vlivem nových impulsů začaly rozvíjet v míře, jakou jsme si na začátku spolupráce ani nedokázaly představit. Kurzy dr. Hanákové totiž nejsou jen o rétorice, ale především o posílení schopnosti najít spolehlivou a lákavou cestu ke splnění svých cílů a snů.

Ing. Bc. Hana Vojtová

ředitelka Institutu Smyslové aktivizace
smyslovaaktivizace.cz
Jako současná malířka čelím každý den vysokým nárokům na kvalitní a poutavou prezentaci svých uměleckých schopností. Uvědomila jsem si, že chvíle, kdy dostaneme prostor a čas druhých k tomu, abychom zaujali, přesvědčili o svých kvalitách a stali se takzvaně zapamatovatelní, je jedinečná a mnohdy rozhoduje o našem dalším profesním i osobním růstu. Proto jsem se rozhodla využít individuální konzultace a nácviky prezentačních dovedností u dr. Petry Hanákové. Její profesionální a osobitý přístup mi velice pomohl. Naučila jsem se pracovat s trémou, vlastním přednesem, motivačními technikami i účinnými způsoby udržování kontaktu s posluchači. Proto bych ráda touto formou poděkovala paní dr. Hanákové a vřele doporučila její lektorské a konzultační služby každému z nás.

Ing. Petra Skopalová

malířka
www.petra-skopalova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS