Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Renata Petříčková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Renata Petříčková — redaktorka, spisovatelka a copywriterka

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Renata Petříčková:
Právě jsem si s úsměvem přečetla všechna doporučení a pobavilo mne oslovení sl. Petříčková. Ano, Renatka má vzezření stále mladé slečny, souhlasím. Ale mezi její životní role patří i role manželky, ženy, matky, spisovatelky, novinářky, je jedno kolik rolí zde napíšu. Všechny jsou naplněny pokorou a darem naslouchání, což z každé té dané role dělá „tu na prvním místě“. Renatko, přeji hodně zdraví a hodně štěstí, všeho je v životě moc potřeba.

Květa Štěrbová

vedoucí projektu Hvězdná máma, ředitelka Kroužky ČR východ, marketing Kroužky na Vltavě
www.krouzky.cz
Paní Renata Petříčková je živlem, který stojí za povšimnutí. Mezi její přednosti, kromě sympaticky plavých vlasů, patří i schopnost samostatně uvažovat. Zejména jedná-li se o rozpoznání úrovně čtivosti jakéhokoliv textu. Neřídí se totiž názory jiných, ale jen svým pohledem na věc. Vlastnost v každé době vzácná, kterou ocení všichni, jež touží podívat se pravdě (a skutečnosti) do očí.

Jiří Macoun

Paní Renata je osoba, se kterou byste mohli jít do všeho a vždy uspějete... Pro stránky sestavuje recenze knih, které jsou vyvážené, podložené vlastními postřehy, a také zajímavé rozhovory s neméně zajímavými osobnostmi, vše velmi čtivě sestavené pro čtenáře. Je plná energie, umí dotahovat věci do konce a vždy ze sebe dává něco navíc. Obdivuji, že si najde dostatek času na každého, je s ní výborná komunikace. Dík za vše.

Miroslav V.

www.esoterikweb.cz ~ admin@esoterikweb.cz
Paní Petříčková nám psala informativní texty pro budoucí maminky. Výsledkem jsou odborné texty obohacené o kapku humoru. Přesně takové, jaké jsme požadovali. Paní Petříčkovou rád doporučím všem, kteří hledají profesionálního copywritera.

Josef Nakládal

Renata Petříčková je zhmotnělý čas. Je jednosměrná, nevratná, objektivní a spravedlivá. Svojí kritikou neubližuje, publikovanou chválou se nikomu nepodbízí, nedokonalosti dává prostor na zlepšení, pravdu oceňuje, ale nezveličuje. Když jí ukážete vycházející Slunce, ocení jeho blahodárnost, varuje před prudkým žárem a upozorní, že večer zase zapadne. Spolupráce s ní pohladí pravdivostí. Po pracovním rozloučení zanechá nesmazatelnou stopu, která se vryje do paměti a je vám líto, že setkání již skončilo.

Ing. Miroslav Légl

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS