Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Vlach > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 1120 z celkem 59 doporučení prezentace Robert Vlach:
Luboš Moravec, ml.
Roberta Vlacha jsem prvotně oslovil pro nezávislou konzultaci a analýzu našeho cestovatelského portálu iTRAS, který byl v té době již těsně před spuštěním. Byl jsem zděšen, když jsem od Roberta obdržel radikální odpověď, že předloženou verzi portálu je zbytečné hodnotit, a to především z důvodu absolutního amaterismu zpracování, nesčetných chyb v kódování a použití nevhodných technologií. Bylo mi doporučeno celý projekt pozastavit, najít jiné dodavatele a portál přepracovat. Následně jsem s Robertem absolvoval několik sezení, na kterých mi pomohl jasně definovat můj podnikatelský záměr a upozornil mě na jeho hlavní rizika, ale i přednosti. Pomohl mi s výběrem nových dodavatelů a sám se zhostil návrhu informační architektury portálu. Byl mým důvěrným konzultantem a odborným poradcem. Každý svůj argument měl podložen studiemi od předních světových odborníků na danou problematiku, ale i svými dlouholetými praktickými zkušenostmi. Robertovi vděčím za nynější úspěch mého projektu. Nejenže dostávám mnoho příznivých referencí od svých klientů, ale investice do Robertových služeb se mi několikanásobně vrátila již po pár měsících provozu.

Luboš Moravec, ml.

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Spolupráce s panem Robertem Vlachem zásadně změnila můj pohled na nezávislé profesionály a jejich práci. Svým profesionálním, věcným přístupem ke spolupráci a schopností se objektivně, bez předsudků věnovat dané problematice mě přinutil zrevidovat můj dosavadní pohled na činnost nezávislých profesionálů a jejich přínos nejen pro naši společnost, ale pro celou podnikatelskou sféru v České republice. Získal jsem v něm vzor nezávislého odborníka, s nímž budou v budoucnu srovnáváni všichni zájemci o spolupráci s naší společností. Už nyní jsem si jistý, že díky spolupráci s panem Robertem Vlachem výrazně stoupne počet našich pracovních nabídek pro nezávislé profesionály — odborníky na danou problematiku.

David Vozák

jednatel společnosti Abivia s. r. o.
www.abivia.cz
Ing. Radek Andrš
Roberta jsem poznal na jeho školení o freelancingu, na které jsem šel víceméně ze zvědavosti, nicméně již s poměrně jasnou potřebou začít něco nového. Udělal na mě velký dojem způsobem, jakým dokázal vypíchnout zásadní věci, na které je potřeba se v podnikání na volné noze zaměřit. Jeho styl projevu a talent předávat zkušenosti mne zaujal natolik, že jsem ho později požádal o analýzu mých záměrů, předpokladů a možností. Závěry jeho důkladné analýzy mi pomohly „otevřít oči“ a ukázaly mi cestu, po které má smysl jít. A tak se podle jeho doporučení právě snažím přeorientovat své aktivity novým směrem — jsem na počátku nové cesty, kterou jsme společně vytyčili. Robert vám nebude nasazovat růžové brýle. Počítejte s tím, že se nebojí „tnout do živého“ a jeho rady tak mají skutečný smysl.

Ing. Radek Andrš

IT specialista
Ing. Vojtěch Hurych
Již delší dobu jsem pociťoval, že s mým podnikáním na volné noze a směřováním vlastní značky není něco úplně v pořádku. Oslovil jsem proto hned několik respektovaných osobností českého freelancingu s dotazem, koho by mi doporučili pro odborné poradenství. Chtěl jsem se svěřit do rukou tomu nejlepšímu. Všichni se shodli na Robertu Vlachovi. Obratem jsem ho oslovil s prosbou o konzultaci. K mé velké radosti mi vyšel vstříc s brzkým termínem. Na všechny mé dotazy i nejasnosti se velmi obšírně i hluboce připravil. Vypracoval podrobnou analýzou současného stavu a sepsal trefná doporučení a další tipy, jak bych se mohl v pracovním životě posunout kýženým směrem. Osobní konzultace pak byla třešničkou na dortu. Celkově hodnotím spolupráci s Robertem jako velmi přínosnou a osvěžující. S odstupem času vidím, že mi ušetřil mnoho sil, času i peněz, když mi napomohl ujasnit si nemálo věci. Nemluvě pak o tom, že mě k navazujícím věcem i inspiroval, za což mu upřímně děkuji.

Ing. Vojtěch Hurych

svatební a reportážní fotograf
Ing. Ivana Minářová
Roberta jsem oslovila v době, kdy jsem se zabývala myšlenkou, jak svou projekční činnost specializovat, neboť konkurence v oboru je obrovská. Robert přišel s nápadem, který mě nejdříve šokoval, ale postupně jsem mu přišla na chuť a jsem za to velmi ráda. Robertovy znalosti trhu jsou obrovské a dokáže najít mezery, kterým se nikdo jiný profesionálně nevěnuje. Nadšené ohlasy mých klientů, čtenářů, ale i výrobců a dodavatelů chytrých technologií pro bydlení jsou velkou inspirací pro mou další práci.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
S Robertem mě svedla dohromady náhoda. Shodou různých okolností jsem se ocitl na jeho dvoudenním školení podnikání na volné voze. Od prvního okamžiku na mě zapůsobil svým vysoce profesionálním přístupem, hlubokou znalostí reálií českého freelancerského podnikání a schopností soustředit se na to, co je podstatné a prakticky využitelné. Během naší další spolupráce se Robert dokázal rychle zorientovat v mé situaci a předat spoustu povzbuzujících impulsů k dalšímu rozvoji. Roberte, díky a budu se těšit na setkání v další fázi vývoje!

Jiří Ledahudec

specialista pro systémy řízení zásobovacího řetězce
www.ledahudec.cz
Ing. Eliška Sýkorová
Má spolupráce s Robertem je teprve na začátku, ale již nyní vím, že jsem udělala správný kariérní krok, když jsem jej oslovila. Cením si toho, jak jasně a přímočaře pojmenoval slabiny v mém podnikání a současně navrhl konkrétní kroky k nápravě. Robert má můj obdiv za to, s jakou precizností a profesionalitou pracuje, jeho rozhled s přesahem do různých odvětví je obdivuhodný. Naše spolupráce je pro mě obrovskou motivací.

Ing. Eliška Sýkorová

dotační poradkyně a projektová manažerka pro dotace z EU
Po roce podnikání na volné noze nastal čas na revizi mých aktivit, postupů a zaměření. Možných směrů jak dál bylo hned několik a tak jsme požádal Roberta Vlacha o konzultaci. Výsledkem bylo zjištění, že existuje ještě směr další, který se jeví jako ze všech nejlepší a nejefektivnější. V současné době realizuji Robertovy návrhy a vše vypadá velmi nadějně. Navíc jsem mimo jasného podnikatelského směru díky konzultací získal i novou energii, které v podnikání není nikdy dost. Roberta mohu všem vřele doporučit. A to jak jeho akce pro volnonožce, tak jeho poradenskou činnost.

Jiří Najman

marketingový poradce pro malé a střední firmy
www.bezpoucek.cz ~ najman@najman-jiri.cz ~ 608 003 461
Ing. Mgr. Kamila Hasik
Robertova konstruktivní kritika při analýze mého podnikání mě nabila novými a praktickými poznatky do dalšího podnikání. Oceňuji zejména Robertovu stručnost, jasnost, pragmatičnost, rychlost a strukturovanost jeho přístupu k zadání a výstupu práce. Robert hbitě dokázal maximálně vystihnout slabá místa v mém podnikání a doporučil mi mnoho nových nástrojů a postupů, včetně literatury, které jsem okamžitě aplikovala. Jestli jste připraveni na konstruktivní kritiku s trefnými doporučeními pro rozvoj vašeho podnikání, Robert je dynamickou trefou do černého.

Ing. Mgr. Kamila Hasik

koučka firem
Margareta Vojtková
Roberta Vlacha jsem požádala o konzultaci v době, kdy jsem zvažovala další změny v podnikání a nebyla jsem si zcela jistá minulými kroky. Znala jsem jeho způsob myšlení i práci už ze školení ve Valticích a bylo mi jasné, že supervize někoho takového mi výrazně prospěje. Robert detailně rozebral mé podnikání, zcela otevřeně zkritizoval nedostatky a předložil možná řešení. Jeho profesionální, vysoce analytický a pečlivý přístup je rozhodně obdivuhodný. Spolupráce s Robertem mi především ušetřila spoustu času, zbavila mě tápání a mnoha pochybností. Ujasnila jsem si, co je pro mě důležité, a zabývám se teď jen podstatnými věcmi. Na mé podnikání to má samozřejmě velký a pozitivní vliv. Příjemné je i vědomí toho, že znám někoho, kdo mi kdykoliv kvalifikovaně poradí v ekonomických a podnikatelských záležitostech. Robert je výjimečný profesionál a moc ráda ho doporučuji!

Margareta Vojtková

konzultantka médií a PR, lektorka mediální komunikace
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS