Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Vlach > Doporučení

Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 110 z celkem 60 doporučení prezentace Robert Vlach:
Mgr. Veronika Kristková
Spolupráce s Robertem Vlachem je jedním z těch životních zážitků, na které se nezapomíná. Naší firmě pomohl v době, kdy už jsme chtěli pro neúspěch končit. Od základů přebudoval celou naši strategii a navedl nás správným směrem. Svým přístupem naplňuje podstatu slova profesionál. Vždy perfektně připraven, s věcnými připomínkami a logickými argumenty. Jeho rady prostě fungují. Vřele doporučujeme všem, kteří s vlastním podnikáním začínají, nebo třeba jen chtějí najít novou cestu.

Mgr. Veronika Kristková

fyzioterapeutka a vedoucí dětské rehabilitační ambulance Fyzio Beskyd
Pavel Minář
Zrovna píši článek „Můj první rok na volné noze“ a uvědomil jsem si, že zlomový okamžik v mém životě freelancera byla právě spolupráce s Robertem. Na začátku jsem se v mém podnikání takříkajíc plácal. Po absolvování Robertova školení o podnikání na volné noze jsem jej požádal o konzultaci. Robert podrobil mé zkušenosti, dovednosti a dosavadní podnikání důkladné analýze a navrhl další strategii. Dnes jsem ve stavu, kdy mám více zakázek, než mohu sám zvládnout. Mimochodem, poznat Robertův způsob práce, jeho preciznost a profesionální přístup byla obrovská zkušenost pro moje vlastní podnikání. Bez přehánění — investice do poradenství Roberta Vlacha byla jednou z nejlepších, jaké jsem kdy udělal.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
PharmDr. Margit Slimáková
Robert detailně vyhodnotil mé dosavadní podnikání. Zcela precizně formuloval jeho slabé i silné stránky, navrhl kroky ke zlepšení mých služeb a provázel mě v průběhu realizace doporučených změn. Považuji jej za naprosto ojedinělého profesionála s obrovským přehledem, zkušenostmi a schopností proniknout i do méně obvyklých oblastí podnikání. Spolupráce s Robertem si moc vážím a doporučuji jej všem podnikatelům, které potkám.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
JUDr. Jindřiška Šulcová
Robert je jako podnikatelský poradce jedinečný. Jeho osobnost a způsob práce z vás dostanou to nejlepší, co ve vás je. Měla jsem tu možnost spolupracovat s ním na přípravě svého školení Braň svou značku a jsem si jistá, že bez něj by nikdy nebylo na takové úrovni, na jaké je. S Robertem se mi spolupracuje mimořádně dobře a těším se na všechny další společné projekty.

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
Spolupráce s panem Vlachem patří mezi silné zážitky. Má jedinečnou schopnost získat nadhled nad problematikou a předat ho lidem, kteří se v daném tématu už utopili. Přestože jsem na začátku naší spolupráce čekal jen poradenství v oblasti webových projektů, realita se ukázala mnohem pestrobarevnější. Podnikatelské cítění pana Vlacha nám pomohlo rozkrýt slabá místa ve fungování naší firmy a také nám dokázal dát smysluplné doporučení, co s nimi. Možná se vám nebude něco z toho, co řekne, poslouchat příjemně, ale o to více doporučuji pečlivě poslouchat.

Ing. Jan Tkáč

majitel softwarové firmy AVE Soft s.r.o.
www.avesoft.cz ~ jan.tkac@avesoft.cz
Dominika Špačková
Mé podnikání nabralo neuvěřitelné otáčky od té doby, co jsem začala s Robertem spolupracovat. Za dva roky pod vedením Roberta jsem se dostala tam, kam se mi nedařilo dostat šest let. Výdělek na novém poli, do kterého jsem se vrhla, se ztrojnásobil. Kvalita Robertovy práce vždy předčila má očekávání, jeho rady i pečlivě zvolená pozitivní kritika mi pomohly zorientovat se v nových věcech. Veškeré jeho rady byly jednoduché, dotýkaly se podstaty věcí a navíc byly pro mne jednoduše realizovatelné. Cením si Roberta za jeho pečlivost, spolehlivost, preciznost a pohotovost. Také je pro mě důležité, že najednou mám někoho, na koho se můžu v obdobích tápání a nejistoty obrátit. Robert je člověk, který vám dobře poradí a odhalí slabá místa. Spoustu věcí o podnikání jsem se také naučila jaksi mimochodem, odpozorováním, protože Robert je dokonalým příkladem všeho, co učí. Je s ním radost spolupracovat. Mohu říci, že investice do poradenství se rozhodně vyplatila, a vlastně to byla investice s nejvyšší návratností.

Dominika Špačková

poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky
Mgr. Bára Rektorová
Roberta Vlacha můžu s čistým svědomím doporučit. Jako poradce a podnikatelský guru mě provází téměř od začátku mého podnikání. Vždy mi dobře poradil a pomohl mi zorientovat se ve všem, co by správný podnikatel měl znát. Je nevyčerpatelným zdrojem inspirace a motivace. Sám je skvělým podnikatelem a jde tedy příkladem všem, kteří chtějí být úspěšní.

Mgr. Bára Rektorová

specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushiqueen
Lukáš Pítra
Za prvních pár let na volné noze jsem měl tu příležitost konzultovat své podnikání s Robertem už několikrát. Od počátečních „porodních bolestí“ přes drobná klopýtnutí po cestě až po, snad mohu hrdě říct, mírně pokročilá zadání. Než vám Roberta doporučím, několik postřehů. Po konzultaci vás pravděpodobně bude bolet ego. Protože když si Robert vyhrne rukávy a jde do práce, tak se s tím nemaže. Taky vás bude bolet hlava. To proto, že vás donutí hodně přemýšlet. A nakonec vás budou bolet oči. Protože se budete muset podívat do všech temných koutů, kam normálně koukáte neradi. Výsledkem vždy bude, že se někam posunete. Alespoň mne konzultace vždy nakoply. Za to ti, Roberte, zpětně znovu děkuju a těším se na příští diskuzi :-)

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
Ing. Zuzana Bílková
Na Roberta Vlacha jsem dostala velmi dobré doporučení, a proto jsem se rozhodla oslovit jej v momentě, kdy jsem řešila tvorbu nového firemního webu a nebyla si jistá správnosti celé stávající koncepce. I přes velkou vytíženost se Robert okamžitě začal mým problémem zabývat. Překvapilo mě, jak rychle dokázal vhlédnout do mé situace a s jakou pečlivostí přistupoval i ke zdánlivým detailům. Zcela přesně popsal veškeré překážky související s mým projektem, díky čemuž jsem si mohla uvědomit, že problém s webovými stránkami má mnohem hlubší příčiny, kterými bych se měla zabývat přednostně. Na základě těchto zjištění navrhnul jasný postup řešení, který se zakládal na dílčích, logicky navazujících krocích. Nejenže mám ze spolupráce s Robertem dobrý pocit, ale především mi už od samého začátku ušetřila spoustu finančních prostředků, které bych jinak vynaložila špatným směrem.

Ing. Zuzana Bílková

výrobce přikrývek z prvotřídní ovčí vlny
Robert je můj spolužák ze základní školy a náhoda tomu chtěla, že po více než 20 letech zavítal právě do naší firmy, kde jsme se po těch letech snad poprvé viděli. Myslím si, že to bylo právě včas pro usměrnění mého podnikání. Po přečtení doporučení na jeho osobu jsem si obratem objednala konzultaci. Perfektně zanalyzoval situaci a podal konkrétní rady, co bych měla změnit a jak postupovat dál. Úplně mi změnil pohled na věc a jsem přesvědčena, že to bude fungovat. Určitě budu chtít s Robertem spolupracovat dlouhodobě, protože člověka, jako je on, jsem snad ještě nepotkala. Naprostý profesionál, přímý, ochotný, pracovitý a má v sobě něco, co vás bude motivovat k tomu být lepší. Doslova žasnu, co Robert za tu dobu, co jsme se neviděli, dokázal, jaký má přehled a klobouk dolů před jeho podnikatelskými schopnostmi. Je pro mne velkou inspirací a budu se těšit na další spolupráci!

Petra Tošovská

majitelka firmy EXIT GROUP s.r.o.
www.babyplaza.cz ~ petra.tosovska@exitgroup.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS