Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Šárka Bezděková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Šárka Bezděková — soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka německého jazyka

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Šárka Bezděková:
Paní Bezděková v naší společnosti učí němčinu už více než rok a za tuto dobu s ní máme velmi dobrou zkušenost. Oceňujeme především výborné učební metody, zajímavou a vždy připravenou náplň hodin a také vstřícný přístup. Pro naši praxi je pak výhodou zaměření hodin na obchodní, účetní či daňovou němčinu, kterou pak používáme při komunikaci s našimi klienty, a rozvíjení jak komunikačních schopností a slovní zásoby, tak nezbytné gramatiky a slovní zásoby. Výuka je navíc vždy vhodně přizpůsobena dle úrovně účastníků kurzu.

Ing. Jiří Hula

auditor, AUDIT ÚČETNICTVÍ, s.r.o.
www.auditucetnictvi.cz
Paní magistru Bezděkovou mohu všem vřele doporučit. Mě i moji ženu nejen učila na brněnském Österreich Institutu, ale také pro nás mnohokrát překládala. Je vynikající profesionálkou, na hodiny vždy pečlivě připravená, při osobním kontaktu milá a vstřícná.

MUDr. Martin Fiala

martin_fiala@email.cz
Pokud hledáte někoho milého a zároveň spolehlivého, vstřícného a hlavně profesionála každým coulem, tak už nehledejte! Právě jste našli! Děkuji za všechny překlady, někdy požadované i ve velmi krátké době. Vždy provedeno s úsměvem a maximální vstřícností. Určitě se budu ráda vracet.

MUDr. Jana Mahdalová

Všem, kteří potřebují překlady rychle, včas a spolehlivě, doporučuji Mgr. Šárku Bezděkovou. Mně osobně velmi pomohla a mnohému mne naučila. Patří jí můj dík.

Dáša Schmidtová

Jsem stále studentkou paní Šárky Bezděkové a musím uznat, že je jedinou lektorkou, která mě naučila německy komunikovat, myslet i jednat. Její metody výuky jsou individuální a přímo upravené pro charakter a možnosti každého člověka. Mohu ji jenom doporučit a zároveň ji chci touto cestou poděkovat.

Kateřina Chmelová

provozní ve společnosti Liebherr
Paní magistra Bezděková nám tlumočila svatební obřad a můžeme ji jen velmi poděkovat a vřele doporučit dál. Byla velmi dobře připravená, moc milá a vstřícná a celá naše německá rodina si ji velmi pochvalovala. Byl to pro mě i mého manžela nezapomenutelný den, který by bez pomoci paní magistry určitě nebyl tak krásným. Děkujeme!

Eliška a Timm Dunowski

elischkam@email.cz ~ 723 454 751
Touto cestou bych chtěla paní Bezděkové ještě jednou poděkovat za velmi přínosné hodiny německé konverzace. Individuální výuky se Šárkou mi pomohly zlepšit se v komunikaci s německými zákazníky a její konverzační témata mohu využít i pro diskuzi s mými přáteli.

Kateřina Hrubá

V průběhu letošního roku probíhá na našem Úřadě výuka paní magistry Bezděkové ve dvou skupinách pokročilosti. V obou skupinách se přitom vyskytují studenti s různou úrovní znalosti němčiny. Paní magistra tuto komplikaci výborně zvládá, během hodin nás dokáže zabavit a dát příležitost těm zdatnějším i těm, jejichž znalosti nejsou tak oslnivé. Připravuje úkoly pro více stupňů pokročilosti, takže i domácí příprava nás může hodně obohatit. V hodinách je velmi příjemná, přizpůsobuje se našim potřebám (témata: například právnická němčina, gramatika). Její hodiny rychle a v pohodě ubíhají.

JUDr. Markéta Nováková

zástupkyně ředitele, Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí
Děkuji za rychlé jednání s překladem pro klienta daňového přiznání, které bylo nutné dodat pro banku v rámci vyřízení hypotéky.

Martina Poláková

Century 21 Bonus Brno
www.martinapolakova.cz ~ martina.polakova@century21.cz ~ 724 024 646
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS