Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Jakubjanski

Štefan Jakubjanski

logo designér

Štefan Jakubjanski
Štefan Jakubjanski - logo

Potřebujete nové firemní nebo osobní logo? Navrhnu vám moderní logo, které se stane základem vaší image. Loga a logotypy ode mě splňují všechna kritéria kvalitních log – jsou nápaditá, zapamatovatelná, jednoduchá, čistá, vizuálně vyvážená, čitelná v různých barevných provedeních i při zmenšení na velikost poštovní známky.

Logo vám zhotovím do 5 pracovních dnů ve třech různých návrzích, v barevné i černobílé variaci. Potom budeme logo ladit tak dlouho, dokud s ním nebudete spokojeni. Finální logo vám dodám ve formátech AI, PDF, EPS, PNG.

Vybrané reference: AppBlock, Armycool, Brunoshop.cz, Dema, Erudikum, Smart Concept a další.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Návrh loga pro AppBlockNávrh loga pro Gamma-RayNávrh loga pro SkythomNávrh loga pro Perlums.czLogo pro Security Viný 1.0
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Štefan Jakubjanski
Snědovice 14 (Ústecký kraj)
411 74
Mobil:721 341 795
Email:jakubjanskistefan@gmail.com
Web:www.jakubjanskidesign.com
Facebook:Facebook jakubjanskidesign
Účet:196267056 / 0600 (GE Money Bank)
:04671619

Doporučení z první ruky

Štefana jsem objevila na internetu a na to, že se vůbec neznáme, dokázal neuvěřitelné. U dvou projektů napoprvé vytvořil logo přesně podle mých představ a trendů – jasné, čisté, originální. K tomu skvělá komunikace, rychlost a ze stylu práce a komunikování byla patrná vášeň a zapálení pro kreativní tvorbu. Dávám nahoru všechny palce a se Štefanem budu dále spolupracovat.
Štěpánka Vontrobová

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS