Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Jakubjanski

Štefan Jakubjanski

logo designér

Štefan Jakubjanski
Štefan Jakubjanski - logo

Potřebujete nové firemní nebo osobní logo? Navrhnu vám moderní logo, které se stane základem vaší image. Loga a logotypy ode mě splňují všechna kritéria kvalitních log – jsou nápaditá, zapamatovatelná, jednoduchá, čistá, vizuálně vyvážená, čitelná v různých barevných provedeních i při zmenšení na velikost poštovní známky.

Logo vám zhotovím do 5 pracovních dnů ve třech různých návrzích, v barevné i černobílé variaci. Potom budeme logo ladit tak dlouho, dokud s ním nebudete spokojeni. Finální logo vám dodám ve formátech AI, PDF, EPS, PNG.

Vybrané reference: AppBlock, Armycool, Brunoshop.cz, Dema, Erudikum, Smart Concept a další.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Návrh loga pro AppBlockNávrh loga pro Gamma-RayNávrh loga pro SkythomNávrh loga pro Perlums.czLogo pro Security Viný 1.0
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Štefan Jakubjanski
Snědovice 14 (Ústecký kraj)
411 74
Mobil:734 685 997
Email:jakubjanskistefan@gmail.com
Web:www.jakubjanskidesign.com
Facebook:Facebook jakubjanskidesign
Účet:196267056 / 0600 (GE Money Bank)
:04671619

Doporučení z první ruky

Spolupráce, která se týkala vytvoření loga pro nově vzniklou společnost a dále návrhu vizitek, se nesla v naprosto profesionálním duchu. Pan Štefan Jakubjanski bezproblémově komunikoval, obratem reagoval na případné dotazy a 100% zohlednil veškeré požadavky i zadání. Na základě maximální spokojenosti mohu jeho služby vřele doporučit.
Kateřina Doul

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS