Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Jakubjanski > Doporučení

Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Štefan Jakubjanski:
Doporučuji logo designéra Štefana Jakubjanskiho hned z několika důvodů. Na základě několika mých vět mi poslal první návrh a hned se trefil do mé představy. Chtěla jsem vytvořit logo, které mohu použít pro své webové stránky a zároveň pro nový hair salon s ženským klubem. Dalším požadavkem bylo, aby evokovalo ženskost s nádechem orientu. Jakmile jsem obdržela první návrh, hned jsem věděla, že budu spokojená. Při spolupráci se Štefanem mi vyhovovalo hned několik faktorů: výborná komunikace, rychlost, napojení na klienta, profesionalita a cit pro detail i celek, pochopení konceptu loga a jeho myšlenky a to na základě dobrého naslouchání, plnění mých přání a zároveň doporučení na základě jeho pohledu na věc, cenová dostupnost a veliké množství korekcí, kombinování barev a přípravy formátu. Z loga i práce Štefana jsem jedním slovem nadšená. Za mě úžasná spolupráce. S radostí tohoto designéra doporučuji dál!

Hana Moneam

průvodkyně ženským světem, hair stylistka, terapeutka a lektorka
hanamoneam.com ~ hanka.glamour@gmail.com ~ 606 227 588
Štefana jsem objevila na internetu a na to, že se vůbec neznáme, dokázal neuvěřitelné. U dvou projektů napoprvé vytvořil logo přesně podle mých představ a trendů – jasné, čisté, originální. K tomu skvělá komunikace, rychlost a ze stylu práce a komunikování byla patrná vášeň a zapálení pro kreativní tvorbu. Dávám nahoru všechny palce a se Štefanem budu dále spolupracovat.

Štěpánka Vontrobová

www.foodrestart.cz
Se Štefanem Jakubjanskim jsem spolupracoval na tvorbě loga pro svůj internetový obchod. Štefan vystihl ideu, byl ochotný provádět dodatečné úpravy a výsledek splnil má očekávání. Pracuje svědomitě a mohu ho proto s důvěrou doporučit i ostatním. Odvedená práce odpovídá ceně a mile potěší přátelský přístup.

Michael V.

Pana Jakubjanského jsem oslovil s žádostí o vytvoření loga pro svůj autoservis. Štefan jako jediný vystihl ideu naší společnosti, byl ochotný provádět dodatečné úpravy a výsledek konečně splnil naše očekávání. Do budoucna počítám s další spoluprací.

Jiří Novák

provozovatel autoservisu a pneuservisu
https://www.facebook.com/NOTOservis/ ~ notoservis@gmail.com ~ 725 130 156
Pan Jakubjanski pro naši začínající PR agenturu vytvářel identitu naší společnosti, tj. logo společnosti, vizitky, hlavičkový papír a razítko. Spolupráce byla rychlá a efektivní. Naprostá spokojenost! Vždy vyšel vstříc našim požadavkům a neměl problém udělat i více návrhů. Vřele všem doporučuji.

Jakub Bejček

Bejček & Bláha Public Relations s.r.o.
www.bbpr.cz ~ bejcek@bbpr.cz ~ 604 374 747
Spolupráce, která se týkala vytvoření loga pro nově vzniklou společnost a dále návrhu vizitek, se nesla v naprosto profesionálním duchu. Pan Štefan Jakubjanski bezproblémově komunikoval, obratem reagoval na případné dotazy a 100% zohlednil veškeré požadavky i zadání. Na základě maximální spokojenosti mohu jeho služby vřele doporučit.

Kateřina Doul

www.rightaway.cz ~ info@rightaway.cz
Štefan pro nás udělal logo pro aplikaci AppBlock. I díky jeho návrhu je aplikace celosvětově úspěšná. Můžu jen doporučit.

Miroslav Novosvětský

MobileSoft s.r.o.
www.mobilesoft.cz ~ 725 103 222
Pan Jakubjanski vytvořil pro naši společnost nádherné a výstižné logo, díky kterému jsme snadno zapamatovatelní a během pár měsíců jsme několikanásobně zvýšili svůj obrat i díky vracejícím se zákazníkům. Logo není křiklavé, ale přesto vhodně upoutává pozornost. Je vytvořeno v různých formátech, takže když jsme si objednávali např. firemní ceduli, stačilo jen poslat vhodný formát mailem a byla to otázka pár vteřin. Logo se skládá z několika částí, které do sebe zapadají a každá část má své opodstatnění, které se vztahuje k předmětu činnosti naší společnosti. Pan Jakubjanski nám vytvořil i logo v 3D verzi, z něhož jsme nadšeni. Doporučuji všem, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu!

Martina Sluková

jednatelka BRUNO chirurgická ocel s.r.o.
www.brunoshop.cz
Spolupráce byla na skvělé úrovni. Nebyl problém zapracovat do návrhu naše připomínky. S vytvořením logem naučené stezky Zbyslavice jsme naprosto spokojeni. Děkujeme.

Regína Vřeská

www.zbyslavice.cz ~ starostka@zbyslavice.cz ~ 731 446 953
Jednání s panem Jakubjanskim bylo velmi příjemné a bezproblémové. Jeho grafické návrhy jsou zajímavé a profesionální. Jde vidět, že se ve svém oboru pohybuje již nějakou dobu. Především oceňuji lidský přístup a rozhodně se nebráním další možné spolupráci.

Magdaléna Štarhová

majascz@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS