Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tereza Fousková > Uspořádané akce > Uspořádání výročního večírku na oslavu 20 let společnosti Kapitol

Uspořádání výročního večírku na oslavu 20 let společnosti Kapitol

Večírek pro 900 osob v Sono centrum Brno. Součástí večera byla úvodní multimediální show s videomappingem a lasershow. Také vystoupily kapely Kryštof a Mig21.

Zobrazuji položku č. 2 z celkem 16 položek v této galerii:

Uspořádání výročního večírku na oslavu 20 let společnosti Kapitol
« Předcházející Zážitkový happening Zápasy v čokoládě – nejzábavnější akce všech dob  (zobrazit v plné velikosti)Uspořádání výročního večírku na oslavu 20 let společnosti Kapitol  (náhled aktuálně zobrazené položky)Den dětí v obchodním centru Olympia  (zobrazit v plné velikosti)Den otevřených dveří a tradiční slavnosti piva v areálu brněnského pivovaru Starobrno  (zobrazit v plné velikosti)Pivní slavnosti v areálu pivovaru Krušovice  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Tereza Fousková

Mgr. Tereza Fousková

produkční, organizátorka a koordinátorka eventů — Plánování a organizace eventů na míru s kompletním servisem: párty, openingy, setkání, festivaly, přednášky, dny otevřených dveří, zážitkové eventy… Blesková komunikace, spolehlivost a výtečné reference: OC Olympia, Krušovice, Starobrno, DHL aj.
Status: k vašim službám
Mobil: 773 676 944 ~ Email: tereza.produkce@gmail.com ~ Web: fouskova.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2016 © Robert Vlach a Mgr. Tereza Fousková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS