Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Hrabec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Hrabec — webový grafik a UX designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Tomáš Hrabec:
Perfektní komunikace a profesionální přístup. Nikdy nezklamal a dokázal i nemožné věci (například vyrobit a dodat reklamní banner v pátek odpoledne během dvou hodin). Mohu služby pana Hrabce jen doporučit. 100% spokojenost!

Kateřina Bojtošová

www.dortykarvina.cz ~ info@dortykarvina.cz ~ 773 208 400
Naše nároky na image, fungování i variabilitu byly vysoké, ale pan Hrabec se svým týmem si se vším poradili skvěle. Stránky byly vytvořeny rychle, přesně podle požadavků a k tomu jsme dostali spoustu rad, které může dát pouze odborník. Moc děkujeme a budeme všude doporučovat.

Ivana Mottlová

www.villapatriot.cz ~ info@villapatriot.cz ~ 354 673 143
Výborná komunikace a skvělý kolektiv, který je ve svém oboru nejlepší. Jsem vám vděčná za vyobrazení svých myšlenek, za kreativní návrhy, skvělou editaci slohových prací a nekonečnou pozitivní energii.

Veronika Kubišová

www.pilatespro.cz ~ 733 557 715
Pan Tomáš Hrabec spolupracoval s firmou Educio s.r.o. na několika projektech. Oceňujeme jeho vstřícnost, bezproblémovou komunikaci a ochotu spolupracovat. Do svých grafických návrhů se snaží vkládat myšlenku. Děkujeme za spolupráci, také v letošním roce plánujeme její další pokračování.

Ing. Marie Nedomová

www.educio.cz ~ nedomova@educio.cz ~ 792 207 177
Komunikace probíhala perfektně a velmi rychle. Byli jsme nadšeni již z prvního návrhu, který byl přesně dle našich představ. Pokud máte zájem o moderní grafiku, pak mohu jen doporučit. My sami určitě Tomášovy služby využijeme i při další příležitosti.

Tereza Řezníčková

www.quickshirt.cz ~ 736 724 558
S Tomášem Hrabcem a jeho týmem jsme spokojeni, mají vždy profesionální přístup a jsou ve svém oboru dobře informování. Jejich návrhy řešení i konečné realizace jsou pro nás rychlé a přínosné. Spolupráce je opravdu výborná.

Zuzana Ciencialová

www.finidr.cz
Časově splněná zakázka v předstihu, což nám velice pomohlo. Připomínky a úpravy ihned doladěny a podle naší představy. Doporučuji a určitě budu spoléhat jen na něj.

Jakub Sikora

Tomáš Hrabec nemá přehled pouze co se týče grafického designu, ale dokázal reagovat na potřeby našich zákazníků a podle toho navrhnul wireframy nového webu. Oceňuji spolehlivost a vysokou kvalitu odvedené práce. Služby pana Hrabce doporučuji!

Martin Carbol

733 122 771
Tomáš pro nás připravil workshop týkající se webdesignu. Jeho obsahem byly nejen informace o celém procesu tvorby webové stránky, ale také mnohé praktické tipy na aplikace a finty, které může využít každý, kdo se na cestu tvorby webu vydal. Hlavní přidanou hodnotou byly jeho praktické zkušenosti a případové studie, na kterých se svým týmem pracoval. Jeho vystupování je přirozené a příjemné na poslech. Rádi ho mezi nás znovu pozveme.

Ing. Martin Klepek

www.businessgate.cz ~ klepek@opf.slu.cz
Dělat s Tomášem na projektu je peklo. Tento člověk si dovoluje dokončovat projekty včas, uvažovat nad nimi samostatně a to všechno tak, abychom byli v týmu Gratulado spokojeni. Už nyní se těšíme na pokračování spolupráce a na dalším rozvoji portálu :-)

Petra Růžičková

www.gratulado.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS