Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Daňková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Daňková — publicistka, externí redaktorka a lektorka psychologie

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Daňková:
Ze spolupráce se Zuzanou jsem naprosto nadšená. Její znalosti vysoce převyšují běžný standard a přirozená dovednost předat je, z ní dělají opravdového profesionála. Na každé setkání je perfektně připravena, styl výkladu i tempo hodiny volí citlivě dle potřeb doučovaného. Zuzka umí i velmi složité a odborné texty podat srozumitelně tak, že je i začátečník ihned pochopí, což je zejména u filosofie nesmírně důležité. Její přístup k práci i ke klientům je opravdu poctivý a spolupráci s ní můžu všem jen doporučit.

Eva Marková

K paní Zuzaně chodím na doučování jednou týdně. Před první hodinou jsme se sešli na nezávaznou schůzku. Od první chvíle mi byla velmi sympatická. Je milá a vstřícná. Výuka je systematická, materiály jsem dostala předem, takže i doma si můžu opakovat nebo se dívat dál. Není problém se na cokoli zeptat nebo říci co bych chtěla probírat na další hodině. Je to skutečně velmi individuální přístup. Není jí lhostejné, že něčemu nerozumím a probereme to víc, abych daný jev pochopila správně a úplně. Moc mi to vyhovuje a z hodin vždy odcházím s vědomím, že jsem se naučila něco nového. Hodiny probíhají u ní v bytě na Palmovce, kde je příjemným zpestřením krásný chrt, který se rád nechá pohladit a má rád piškoty :) Doučování u paní Zuzany je pro mne velmi přínosná věc, na každou hodinu se těším a na výuku se moc těším. Paní Zuzanu můžu jako lektorku jednoznačně doporučit!

Kamila Hamplová

Jak vypadá výuka se Zuzkou? No naprosto úžasně! Lekce probíhá většinou v příjemných prostorech s poklidnou atmosférou. Každá hodina plyne v poklidném tempu s možností probrat do hloubky jakékoli obtížné téma z okruhu psychologie, filosofie i anglického jazyka. Oproti jiným lektorům a lektorkám zde musím vyzdvihnout možnost přípravy odborných textů, doporučení výborných knih světoznámých autorů a odborníků z řad jednotlivých oborů a kreativitu při sestavovaní úkolu pro studenta. Její přístup je naprosto profesionální, avšak zároveň citlivý, takže člověk má důvod se těšit na další hodinu v pěkném prostředí s někým, kdo by svými znalostmi mohl směle konkurovat leckterým profesorům českých univerzit.

Miroslav Kučera

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS