Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adéla Obermajerová

Mgr. Adéla Obermajerová

průvodkyně v oblasti propojení s tělem, lektorka intimní jógy a koučka angličtiny

Mgr. Adéla Obermajerová
Mgr. Adéla Obermajerová - logo

Kurzy a terapie se mnou jsou podporou v oblasti důvěrného, láskyplného propojení se svým tělem, myslí i srdcem. Být sama sobě blíž a nalézat své fyzické i psychické zdroje opory a bezpečí, to vždy účinně ulevuje od úzkosti a strachu a nese své plody – ať už se chceme cítit lépe a zdravěji v ženském těle, anebo chceme odstranit bloky v mluvení a získat sebevědomí v angličtině. Věnuji se těmto oblastem:

 • Intimní prostor ženy — jemná (jin) jóga se zaměřením na cvičení pro zdravé a živé pánevní dno a střed těla. Cvičení a aktivní meditace, prověřené tisíciletími i moderní vědou, podporují hormonální zdraví, radost ze života a zklidnění. Pouze pro ženy.
 • Kraniosakrální terapie — psychosomatická metoda práce s tělem, biodynamický přístup. Terapie využívá jemný dotek a obnovuje sebeuzdravující síly těla.
 • Lotus English — koučink angličtiny, učení a paměti, který využívá pravohemisférické postupy a nové poznatky psychologie a neurovědy. Učení je přirozené, hravé, bez analytického studia, bez učebnic, zato s moderními zdroji – kurzy zlepší vaši angličtinu a mluvní sebevědomí. Pro ženy i muže.

Mám vlastní provozovnu v Praze 9, jóga na Praze 2. Publikuji články a spravuji facebookové stránky Intimní prostor ženyLotus English. Získala jsem vzdělání v Česku i zahraničí (Masarykova univerzita v Brně, University College Ghent v Belgii, Meditační centrum Lažánky). Rovněž překládám a tlumočím v oblasti osobního rozvoje.

Reference uvedené v této prezentaci jsou pouze výběrem, podívejte se na další ohlasy i více ke kurzům na www.adelaobermajerova.cz nebo www.lotusenglish.cz.

Galerie:

Pomůcky pro výuku angličtinyVýuka angličtiny může probíhat kdekolivVýuka anglického jazykaMoje hodnotyVíkendová zážitková angličtina: hra, pohyb, sebevyjádření…

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Profesní milníky

 • od 2016 — poskytování kraniosakrální terapie
 • od 2012 — vedení kurzů Mohendžodáro – tantra jógy pro ženy a Intimní jógy
 • od 2013 — vedení koučinku angličtiny, učení a paměti
 • 2007–2013 — výuka anglického jazyka a překladatelství

Moje vize

Vizí pro mou práci je propojit jógu či jazykové vzdělávání s celkovým rozvojem osobnosti směrem ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu – po psychické i fyzické stránce. Co si nejvíce přeji je nabídnout klientovi reálný dlouhodobý užitek – aby mohl zase o něco více roztáhnout v životě svoje křídla.

Vzdělání a výběr absolvovaných kurzů

 • University College Ghent (Belgie) – studijní stáž, studium aplikované lingvistiky;
 • Masarykova univerzita – anglistika anederlandistika, navazující studium překladatelství a tlumočnictví
 • zahraniční studijní pobyty – Velká Británie, Nizozemsko
 • metodické kurzy pořádané Britskou radou a Asociací metodiků
 • Meditační centrum Lažánky – 3 celoroční školy Umění tantra jógy pro ženy u MUDr. Moniky Sičové
 • OSHO centrum Praha – výcvik facilitace OSHO meditací
 • Zdeňka Ocelíková – výcvik kraniosakrální terapie s biodynamickým přístupem

Kontaktní informace

Mgr. Adéla Obermajerová
Radbuzská 597/8
Praha 9
196 00
Email:info@adelaobermajerova.cz
Web:www.adelaobermajerova.cz
Skype:Skype adela.obermajerova
Facebook:Facebook adelaobermajerova.cz
:88866017

Doporučení z první ruky

Přestala jsem se před angličtinou zavírat. Najednou mě baví, když je něco bez překladu. Kniha, video nebo celá konference. Překvapilo mě, že na hodině (i pak celý den po ní) lze mít stejně hezký pocit jako na józe. Byl to pro mě relax. Je to pojetí, které člověk jinde nezažije. A navíc to není jen angličtina, ale zajímavé a inspirativní setkání v angličtině.
Michaela Mužíková

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS