Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Barbora Filáčková

Barbora Filáčková

HR specialistka, personalistka a koučka

Barbora Filáčková
Barbora Filáčková - logo

Po více než 13 letech zkušeností v oblasti práce s lidmi jsem založila personální společnost Evolta. Do firmy vám najdeme správné lidi, kteří dobře zapadnou do kolektivu a přinesou očekávané kvality, dovednosti a impulsy.

 • Nábor – Kompletní náborový proces na obchodní, marketingové, administrativní i technologické pozice.
 • Strategie – Společně vymyslíme, jak vaše dlouhodobé plány a cíle promítnout do všech oblastí práce s lidmi (do firemní kultury, řízení výkonu, odměňování, náboru i rozvoje). Zajistíme, aby vaše strategie žila v hlavách, srdcích i rukou vašich zaměstnanců.
 • Koučink – Pomůžeme vám definovat vaše priority a cíle a najít cestu k jejich dosažení. Získáte rovnováhu do svého života, ale i nové impulsy a nápady do rozvoje byznysu.
 • Rozvoj HR týmu – Rozvoj manažerů i zaměstnanců, pomoc při zaváděním HR procesů, jako je např. zlepšení interní komunikace a systém hodnocení zaměstnanců tak, abyste lidi správně motivovali a zlepšili efektivitu jejich práce.

20 % lidí tvoří 80 % výkonu vaší firmy. Víte, kteří to jsou a jak s nimi pracovat? A víte, jak zvýšit produktivitu práce u zbylých 80 %?

Pojďme spolu na kávu, nad kterou prodiskutujeme situaci vaší firmy a definujeme oblasti, v nichž vám pomůžu posunout se dál. Mám obchodní uvažování a svoji energií a vášní pro práci s lidmi dokáži strhnout své okolí k nemožnému. Ctím morální a etické zásady. Více o mé práci se dočtete v rozhovoru pro portál Mladý Podnikatel.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Mé největší úspěchy

 • Během 5 let jsem pomohla vyrůst společnosti Centrum holdings z 50 na 400 zaměstnanců, připravit ji k prodeji novému majiteli a zrealizovat fúzi s konkurenčním portálem Atlas.cz.
 • Během 6 měsíců jsem pomohla vybudovat online divizi Mladé fronty téměř na zelené louce.
 • Během 3 let jsem zavedla systém řízení výkonnosti do celé České spořitelny (více než 10 000 zaměstnanců) a ovlivnila jsem principy řízení výkonnosti v celé ERSTE group.

Úspěchy v číslech

 • 31 dní je naše průměrná doba obsazení pozice.
 • 98 % námi doporučených kandidátů je přijato.
 • 93 % kandidátů vůbec neuvidíte, neboť neprojdou naším předvýběrem.

Jak probíhá spolupráce?

 1. Ptáme se a posloucháme. Nejprve pochopíme fungování vašeho byznysu, vaše plány a cíle a poznáme vaše klienty.
 2. Zapojíme management. Vše budeme tvořit přímo s vámi, případně s nejužším managementem.
 3. Zapojíme zaměstnance. Vždy se snažíme maximálně zapojit i vaše zaměstnance.

Kontaktní informace

Barbora Filáčková
Evolta s.r.o.
Dejvická 306/9
Praha 6 – Dejvice
160 00
Mobil:731 647 654
Email:barbora.filackova@evolta.cz
Web:www.evolta.cz
LinkedIn:LinkedIn pulkrabkova
:02542374
DIČ:CZ02542374

Doporučení z první ruky

Evolta je naším dlouhodobým partnerem v HR oblasti. Naše společnost za poslední rok vyrostla z 30 na 350 lidí. Bára a Mirka z Evolty jsou oporou pro nás i naše manažery ve zvládání růstu. Mezi konkrétní projekty, na kterých společně pracujeme, patří: obsazování seniorních pozic, řízení organizačních změn, rozvoj manažerů i zaměstnanců, rozvoj HR týmu i pomoc při zaváděním HR procesů, jako je třeba zlepšení interní komunikace a systém hodnocení našich lidí tak, abychom lidi správně motivovali a zlepšili efektivitu jejich práce. Spolupráci s Evoltou určitě doporučujeme.
Oliver Dlouhý
Skypicker

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS