Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Šácha

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér

Ing. Daniel Šácha

Vytvořím pro vás texty, které přilákají klienty. Pomohu s orientací v informacích a prohledám zdroje, které dávno zapadly:

  • webový copywriting – se specializací na oblast podnikání, zdravé výživy, cestování (dobrá znalost Japonska) a chytrých technologií (včetně herního průmyslu)
  • rešerše – jednorázové i delší, vhodné pro mapování tématu a sledování jeho vývoje v čase

Informace jsem začínal zpracovávat jako rešeršér České televize; dnes mj. působím jako šéfredaktor novinek portálu Na volné noze, produkuji videoblog o podnikání nezávislých profesionálů a natáčím vlastní videopořad Copýtko – o psaní s předními českými copywritery.

Rád pronikám do nových oborů. Školím se u profesionálů, kteří pomáhají rozvíjet mé znalosti. Cvičím své myšlenky a proháním prsty při psaní japonského blogu. Jiskru mé práci dodává dobrá znalost češtiny, polštiny (bilingvní mluvčí) i angličtiny. Aktivně pracuji na tom, abych brzy přidal taky japonštinu.

Ceník služeb

  • webový copywriting – od 20.000 Kč
  • konzultace – 1.600 Kč za hodinu

Předplacené copy balíčky (pro úpravy na webu, mikrocopy, návrhy newsletterů, popisky aj.)

  • 6 copy hodin – 8.000 Kč (jeden pracovní den)
  • 12 copy hodin – 14.000 Kč

Rešerše

  • krátká (5 hodin) – 6.000 Kč
  • dlouhá (10+ hodin) – od 10.000 Kč

U nových zakázek a rozsáhlých projektů začínám práci po uhrazení domluvené zálohy.

Ukázky práce:

Strategický webdesign, copywriting pro web školení Jana Řezáče a Honzy KvasničkyEvropské univerzity freelancerůmKULA arboristika, copywriting pro nový webNáhled výstupu rešerše ke knize Jak na sítě, 2019Motoservis Throttle Punks, copywriting pro nový web
Zobrazit všech 27 náhledů této galerie >

Status:

pouze menší projekty, ozvěte se a něco vymyslíme :)

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Copýtko, série videí o psaní s copywritery

Profesní úspěchy a milníky

Psal jsem, vyhledával a editoval také pro AndroidTip, Anglo-American University, Audioteka, Besky, Dva mluvčí, Finanční svoboda, Jaku Media, MotoFocus, Office option, Rady na cestu, Rychlost.cz, SmartConcept, Testy pro zdraví, TopŠkolky, WrongWare, Zelené centrum, ZES Brno i řadu nezávislých profesionálů na volné noze (Adam Zbiejczuk, Michelle Losekoot, Eliška Vyhnánková, Mira Vlach, Eva Škorničková, Daniel Dimitrov, Jindra Šulcová, Dominika Špačková, Pavel Minář a další).

Kontaktní informace

Ing. Daniel Šácha
Sluneční 1389
Kopřivnice (Moravskoslezský kraj)
742 21
Email:dan@dansacha.cz
Web:www.dansacha.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook dansacha.cz
LinkedIn:LinkedIn dansacha
Twitter:Twitter danysacha
Účet:670100 – 2211965493 / 6210 (mBank)
:02928922 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Michael Petrus
S Danielem jsem spolupracoval v oblasti copywritingu pro můj web. Daniel mě potěšil svým profesionálním přístupem ke komunikaci, která je pro mě značně důležitá a často freelancerům chybí. Byl velmi pozorný k zadání a zároveň dbal na detail. Spolupráce byla obecně efektivní. Příjemně mě překvapila také hloubka, do které zašel při průzkumu tématu. Baví mě, když freelancer skutečně přemýšlí o tom co dělá.
ilustrátor, art director a konzultant

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS