Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Daniel Gamrot > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Daniel Gamrot — expert na osobní time management; trenér, lektor a konzultant osobní produktivity

Zobrazuji č. 1120 z celkem 40 doporučení prezentace Mgr. Daniel Gamrot:
Dan je nadšený a profesionální lektor, který je do přednášených témat zapálený a toto zapálení dokáže předat. Je především praktik, takže jeho kurzy jsou postavené na praktickém zkoušení získaných znalostí. Díky tomu jsem si odnesla nejen teorii, ale hlavně dovednost a možnost myšlenkové mapy hned používat. Kurzy vede příjemným neformálním způsobem, přesto však profesionálně a vždy je precizně připraven. Velmi ho doporučuji.

Natálie Berglowcová

HR Consultant, lektor, psycholog
Danielův kurz myšlenkových map byl přínosný tím, že jsem si mohl v reálu vyzkoušet zakreslení map. Systém myšlenkových map mi začal dávat smysl oproti pouhému čtení teorie.

Tomáš Ulman

SharePoint specialista v D-Ploy GmbH
Dan je skutečný odborník na myšlenkové mapy s velkým množstvím zkušeností. Názorně ukazuje jednotlivé části hravou formou pomocí obrázků. Rozhodně ho jako lektora doporučuji!

Petr Kozlík

Erasmus Student Network Aisbl
Eliška Vyhnánková
Daniel plně naplnil očekávání, která jsem do kurzu vložila. S myšlenkovými mapami jsem sice již zkoušela pracovat dříve, ale jeho školení mi dalo potřebný vhled a dozvěděla jsem se zajímavé tipy a triky pro snadnější realizaci. Rozhodně doporučuji jakékoliv jeho školení.

Eliška Vyhnánková

konzultantka, lektorka a krotitelka sociálních sítí
S Danem jsem byl v pracovním kontaktu a následně i lektorském. Vždy přistupoval k práci profesionálně a se zaujetím. Absolvoval jsem s ním školení myšlenkových map i GTD. V obou školeních Dan předal své zkušenosti a znalosti, které nabyl. Vzdělání šlo hodně praktickou formou plnou příkladů, které se daly do budoucna využít.

Michal Grossman

Incident manager ve společnosti Kvados, a.s.
Dan realizoval v naší společnosti interní školení pro kolegy na téma GTD a myšlenkových map, kterými se zabýval vedle své práce IT konzultanta a věnoval jejich studiu i hodně svého volného času. Co bych nejvíce ocenila, byl hravý a praktický přístup k realizaci školení, hodně praktických pomůcek a ochota zodpovědět naše dotazy a zejména ochotu předávat své znalosti v těchto oblastech i ostatním kolegům v naší společnosti. Školení bych určitě doporučila a přeji Danovi hodně štěstí v jeho kariéře trenéra :)

Gabriela Wojaczková

HR Director ve společnosti KVADOS, a.s.
S Danielem jsem byl velice spokojený. Zkušenosti z praxe a z projektového řízení byly poznat. Všechny rady a ukázky práce s Evernote byly přímo ze života a ne žádné suché poučky z knížek.

Jindřich Kaláb

Struktura školení Evernote byla výborná a obsáhla většinu věcí, které jsem potřeboval probrat. Daniel je výborný lektor. Líbilo se mi, že se nám nesnažil vnucovat svoji pravdu, ale spíše vše vedl tak, abychom si na věc udělali vlastní názor.

Martin Šimek

Naprosto perfektní a praktický kurz práce s Evernote, který mi dal mnohem více než jsem očekávala. Raději ani nechci vědět kolik týdnů bych se musel programem Evernote prokousávat, abych se dozvěděl to co na tomto kurzu za pár hodin.

Ladislav Matouš

Kurz mi dal mnoho podnětů, které budu nějakou dobu zkoušet a zcela jistě pár z nich převedu do praxe. Daniel je zkušený lektor. Charismatický a vše umí vysvětlit. Je to již druhý kurz od tohoto lektora, kterého jsem se účastnil a stále trvám na svém. Umí, zná a baví ho to :)

Karel Izera

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS