Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Daniel Gamrot > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Daniel Gamrot — expert na osobní time management; trenér, lektor a konzultant osobní produktivity

Zobrazuji č. 3140 z celkem 40 doporučení prezentace Mgr. Daniel Gamrot:
Na kurz jsem šla jako člověk, který o GTD vůbec nic neví. Na kurzu jsem zjistila, co to GTD je, jak s ní pracovat, včetně pár praktických rad a aplikací. Za mě kurz naprosto splnil očekávání. Lektor byl velmi příjemný mladý muž, který nám předal kromě teoretických znalostí i pár osobních zkušeností.

Barbora Lišková

Opět velmi užitečný kurz, systematicky a smysluplně vedený. Daniel nás velmi srozumitelně provedl celou problematikou od pochopení celého principu GTD, až po konkrétní kroky, které vedou k úspěšnému zvládnutí GTD. K tomu Daniel přidal i perfektní tipy na organizaci času v diáři a související aplikace, které můžeme pro úspěšné zvládnutí metody používat. Během kurzu GTD nejen perfektně pochopíte, ale také zjistíte, kde vy sami děláte chyby a zároveň odcházíte s komplexním návodem, tipy a nástroji ke změně stávajícího stavu. Daniel je opravdu profesionál na danou problematiku. Dokáže skvěle držet pozornost a zaujmout. Je velmi organizovaný, předává účastníkům komplexní a praktické informace, které je možné rovnou vyzkoušet a implementovat do praxe.

Lucie Pechová

Jednoznačně to byla „škola hrou“. Myšlenkové mapy mi byly vždy blízké. Po tvém kurzu mi jsou vlastní! Díky Dane, opět skvěle připravený inspirativní kurz! Neuběhlo ani 24 hodin od kurzu a už tu čmárám druhou myšlenkovou mapu, která mi dává smysl. Dan je prostě borec! Přestože sám říká, že má za sebou zatím krátkou pracovní cestu, rozhodně se má s čím podělit a o tom to je! Věci, které mu zlepšily pracovní a logicky i osobní život sdílí a předává dalším. To je skvělý „druh“ štědrosti!

Vojtěch Hurych

Čtyři hodiny utekly neuvěřitelně rychle, ale Daniel rozhodně splnil to, co jsem od něj očekávala, dokonce i víc – teď si říkám, že jsem s koupí knížky mohla počkat až po kurzu. Danielovi nebylo co vytknout. Vše bylo skvěle připraveno. Daniel sám působí velmi profesionálně a přátelsky zároveň.

Petra Přívratská

Oceňuji volbu malé skupiny 8 lidí, při větší účasti by se zřejmě vytratil individuální přístup lektora. Možná bych pouvažoval i o nabídce kurzu pro max. 6 lidí, což by přineslo ještě větší individuální přístup k účastníkům – to je s ohledem na relativně krátké trvání kurzu podstatná věc. Prostředí bylo příjemné a byly k dispozici všechny potřebné pomůcky. Velmi přínosné bylo, že se lektor tématu skutečně věnuje a metodu používá aktivně a prakticky denně. Z jeho strany to tedy nebyla bezmyšlenkovitá přednáška, ale věcné a fundované objasnění podstaty věcí. Jsme rád, že Daniel byl lektorem právě na myšlenkové mapy.

Daniel Földi

Pro mne byl kurz obrovsky přínosný. Po pár týdnech fungování a seznamování se s iPadem ho díky kurzu mohu využívat konečně víc k práci. Kurz byl výborně uspořádaný, rady a tipy na aplikace i psaní se mi velmi hodí. Na všechny svoje otázky jsem dostala odpovědi a ještě mnohem víc. Teď už se jen pustit do praxe. K tomu bych ale uvítala individuální hodinu či navazující kurz :) Daniel skvěle předával své zkušenosti a tipy. Je velmi příjemný, vtipný a profesionál každým coulem. Výborně reagoval na dotazy.

Jitka Sobotková

Kurz byl výborně vedený, přínosný pro praxi a nabídl hodně dalších možností, na kterých se dá stavět. Dan byl velmi pohotový a dokázal si poradit se všemi otázkami. Pokud by vzniklo něco jako pokračování kurzu, byl by to výborný nápad a určitě bych se zúčastnil. Dan je skvělý lektor.

Petr Klein

Líbí se mi koncepce kurzu, kdy Dan vysvětlí nutné minimum teorie a po zbytek kurzu se myšlenkové mapy procvičují na zajímavých příkladech. Mimo to má Dan kurz dobře a zajímavě připravený, takže ty tři nebo čtyři hodiny fakt rychle uběhnou. Na Danovi je vidět, že má to správné zapálení pro to, co vyučuje, má s tím zkušenosti a sám to úspěšně používá. Dokázal bez problémů odpovědět na všechny naše otázky a během celého kurzu na mě působil velmi přátelsky a přívětivě. Na jeho kurzech oceňuji, že si člověk danou věc dobře vyzkouší v praxi a osvojí si první krůčky, které jsou dost často těmi nejtěžšími.

Jan Veselý

Od kurzu jsem dostal přesně to co jsem očekával. Všechny mé otázky, které jsem měl dopředu připravené, byly zodpovězeny. Navíc jsem dostal spoustu podnětů a námětů na další využití Evernote. Jsem maximálně spokojený. Daniel je profík. Jeho způsob prezentace a komunikace mně plně vyhovuje.

Marek Waldhauser

Robert Vlach
Daniel Gamrot byl hostem našeho think-tanku Na volné noze na téma Jak na IT v prosinci 2014. Rád bych vyzdvihl jeho 100% profesionalitu a přípravu. Opět dokázal, že v IT osvětě patří k absolutní české špičce a z jeho prezentace jsem si odnesl více, než by mi bylo milé si přiznat — po mých 25 letech s IT! Dana doporučuji, je to profík a své práci rozumí jako málokdo.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS