Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Klára Juříková

Klára Juříková

překladatelka angličtiny a korektorka češtiny

Klára Juříková

Nabízím profesionální obousměrné překlady angličtiny a gramatické i stylistické korektury češtiny, se specializací na překlady televizních pořadů a textů z oboru umění, kultury, životního stylu, přírody aj.

Dlouhodobě spolupracuji s předními dabingovými studii pro klienty jako TV Nova, Česká televize, Disney Channel, National Geographic, UPC, CBS, FLN, Kinosvět aj. Mám bohaté zkušenosti s překlady obchodní korespondence, firemních a propagačních materiálů, včetně překladů z odposlechu, a také gramatickými i stylistickými českými korekturami článků, odborných prací a webových stránek.

Jsem v kontaktu s rodilými mluvčími i odbornými konzultanty z oblasti medicíny, práva, IT, fyziky, astrofyziky, chemie a dalších oborů. Pro rychlou a precizní práci využívám překladatelské nástroje CAT, které umožňují efektivní řešení zejména pro dlouhé překlady.

Odborné vzdělání v oblasti anglického a českého jazyka se zaměřením na překlad jsem získala na Karlově Univerzitě v Praze. Absolvovala jsem také tři roky výuky angličtiny na soukromé jazykové škole Bee's Knees English a studijní pobyty v Belgii, Německu a Dánsku. Jsem držitelkou jazykového certifikátu pro úroveň C1.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Klára Juříková
U Studánky 12
Praha 7
170 00
Mobil:777 112 331
Email:klara@jurikova.cz
Web:www.jurikova.cz
Účet:207050216 / 0600 (GE Money Bank)

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Straka
Klára pro mě připravila již řadu překladů z angličtiny do češtiny. Ve většině případů se jedná o náročnější odborné texty z odposlechu. S tím se popasovala velmi dobře. Oceňuji na ní především cit pro češtinu a také příznivé ceny. Kláru bych mohl určitě doporučit.
webmaster, webdesignér a e-learning developer

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS