Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Květuše Uhlířová

Mgr. Květuše Uhlířová

lektorka a učitelka anglického jazyka

Mgr. Květuše Uhlířová

Moderní, plně profesionální výuka angličtiny, skupinové vyučování a lektorská činnost ve firmách i školách všeho druhu, intenzívní individuální výuka a jazykové lekce pro jednotlivce. Přes 30 let jazykových zkušeností, vzdělávacích pobytů a pedagogické praxe, mj. na Vysoké škole báňské v Ostravě.

Forma výuky je stanovena dohodou, přičemž lze volit z velmi široké škály vyučovacích metod i oblastí, na které se lze při učení zaměřit, jako např.: gramatika, konverzace a výslovnost, nácvik běžných společenských situací a frází, reálie, použití odborné terminologie, učebnic, multimediálních a počítačových programů, prvky blended learning atp.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Moravskoslezský kraj; především Ostrava a okolí

Vzdělání a jazyková zkušenost:

  • praxe – přes 30 let pedagogické praxe na různých typech škol , včetně Katedry cizích jazyků při VŠB v Ostravě, více jak 15 let zkušeností se soukromou výukou na živnostenský list
  • studium – Filosofická fakulta Ostravské univerzity a Univerzity Palackého v Olomouci, desítky jazykových kurzů a certifikátů (Oxford University, British Council, Emerald Cultural Institute, SOL, Intercultural Studies, Centrum evropských studií a mnohé další)
  • pobyty – řada studijních a soukromých turistických cest do USA, Kanady a Velké Británie
  • další jazyky – ruština (plynule do roku 1993, nyní pasivně)

Kontaktní informace

Mgr. Květuše Uhlířová
J. Seiferta 1
Hlučín (Moravskoslezský kraj)
748 01
Mobil:608 457 594
Email:q.tau@centrum.cz
Web:www.vyuka-anglictiny.com
(tj. adresa této stránky)
Účet:129781063 / 0800 (Česká spořitelna)
:60950391

Doporučení z první ruky

Naše učitelka angličtiny Květuše Uhlířová je moc fajn učitelka. Na její hodiny se vždy těším, překvapuje nás svou hravostí. Velmi oceňuji, že byla vstřícná a jela s námi do Londýna, sama všechno zorganizovala, naplánovala, prostě se o nás postarala jako o svou rodinu. I když jsou prázdniny, tak nám pokaždé zorganizuje nějaký sraz - mívá pro nás i překvapení - její kamarádku z Anglie nebo kolegyni z Kanady, jsou to opravdu moc zajímavá setkání.
Hana Božková

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS