Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Srbecký > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Srbecký — EFT terapeut a NLP kouč

Zobrazuji č. 11 a 12 z celkem 12 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Srbecký:
Lukáš má velice citlivý a jemný přístup, který mi umožnil v momentě, kdy jsem byla připravená, jít do spolupráce. Díky tomu jsem snáze převzala zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Napomohlo tomu také to, že Lukáš přirozeně vymezil „prostor pro změnu“, který byl založený na otevřené a jasné komunikaci. Měla jsem atopický ekzém a věděla jsem, že mastmi si nepomůžu, že potřebuji změnu životního stylu, pracovat na psychice a nějakým způsobem upravit to, co do sebe přijímám a co ze sebe vydávám. Vím, že pokud je tělo v harmonii, nemá důvod pro ne-moc. Když už je ale člověk NEmocný, tedy jakýmsi způsobem nemá moc, je dobré říct si o pomoc. Vzala jsem tedy iniciativu do svých rukou, Lukáš mou žádost přijal a jako reakci slova plné podpory a inspirace ze sebe vydal. Podělil se totiž se mnou o své vlastní zkušenosti z jeho cesty ke zdraví a harmonii. Lukášův náhled na člověka je holistický – zajímá se o jedince v jeho celistvosti (tzn. neřeší jen jednotlivé symptomy, ale zajímá se o kontext, životní situaci, psychický stav atd.). Mám pocit, že velice šikovně kombinuje tradiční praktiky vycházející z východní filosofie, jež harmonizují zdraví, společně s novodobými vědecky podloženými přístupy ke zdravému životnímu stylu. Předal mi mnoho kvalitních a k mému tématu relevantních informací a byl mi podporou na mé cestě ke zdraví. Čtenářům bych chtěla vzkázat, že změnu může člověk udělat jen malými postupnými krůčky – integrací dobrých-funkčních návyků do každodenního života. Lukáš mi byl dobrým průvodcem, když jsem se „znovu učila chodit “ (tedy měnila životní styl), a za to mu tímto DĚKUJI. Buďme zdraví – je to naše přirozenost.

Hana H.

Dánsko
Ahoj Lukáši, ve čtvrtek večer, cestou od Tebe, jsem se jen těžko držel, abych se hlasitě nechechtal. Šel jsem s hubou od ucha k uchu a vyceněnými zuby a občas ze mě vylétlo hlasité hehehe… Když jsem dorazil domů, tak jsem měl asi pětiminutový záchvat smíchu, až mi tekly slzy. Celý zbytek večera jsem pak měl návaly smíchu (pro mě nevysvětlitelného). Byla to taková „částečná katarze“ – došlo k nějakému důležitému uvolnění stresu z toho, co mě čeká. V pátek ráno jsem se probudil v očekávání toho, co asi bude. I když mi občas automaticky začal nabíhat stres, tak se mi to dařilo snadno držet ve velice rozumných mezích a jakoby ho odhánět. Vlastně jsem si v klidu ještě jednou prošel stránky společnosti a udělal jsem si nějaké poznámky (čehož bych za normálních okolností nebyl vůbec schopen), abych měl v zásobě nějaké příhodné dotazy na potenciálního zaměstnavatele, pak jsem se oblékl a vyrazil na pohovor. Nemůžu tvrdit, že jsem se při pohovoru cítil úplně vyrovnaně. Nicméně měl jsem pocit mnohem většího uvolnění než běžně – trochu více jako bych byl na setkání s kamarády a ne na pracovním jednání. Dnes to hodnotím tak, že jsem ten pohovor zvládnul docela dobře – oproti dřívějším zkušenostem. Mám z toho dobrý pocit. Pokud jde o EFT, tak tento zážitek velice podpořil moji důvěru v tuto metodu. Někde uvnitř sebe cítím, že to bylo zatím jen první malé vítězství, ale i tak to byla síla a taky je to pro mě příslib naděje do budoucna!

Mgr. Richard K.

Brno
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS