Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Markéta Aniolová > Ukázky práce > Moderní dětský pokoj pro princeznu v růžovo-černo-bílém barevného schématu

Moderní dětský pokoj pro princeznu v růžovo-černo-bílém barevného schématu

Interiérový designér - Interiér uspokojí touhy i náročné městské princezny. V interiéru se nachází velké množství nábytků na míru díky šikminám – vestavěná knihovna s uložnými boxy pro hračky, zakázkový stůl pod šikminu, sloužící jako kryt topení.

Odkaz: www.urbaninterior.cz
Zobrazuji položku č. 11 z celkem 27 položek v této galerii:

Moderní dětský pokoj pro princeznu v růžovo-černo-bílém barevného schématu
« Předcházející Rekonstrukce koupelny s povrchem epoxidové stěrky v odstínu oceli  (zobrazit v plné velikosti)Interiérový designér – jídelna s kuchyní v moderním nadčasovém pojetí  (zobrazit v plné velikosti)Moderní dětský pokoj pro princeznu v růžovo-černo-bílém barevného schématu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Moderní měděná koupelna s příjemně teplými barvami pro relaxaci duše i těla – stěrka v odstínu mědi  (zobrazit v plné velikosti)Elegantní nadčasová ložnice – detail na kontinentální postel s vysokým čelem  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Bc. Markéta Aniolová

Bc. Markéta Aniolová

interiérová designérka, bytová architektka a zakladatelka značky Urban Sphere Interior — Návrhy a realizace převážně moderních soukromých i komerčních interiérů pod vlastní značkou Urban Sphere Interior. Kompletní servis, návrhy a realizace nábytku na míru, jednorázové konzultace a poradenství pro interiérový design. Absolventka DesignŠkoly.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 733 233 803 ~ Email: marketa.aniolova@me.com ~ Web: www.urbaninterior.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; Praha

2005 – 2016 © Robert Vlach a Bc. Markéta Aniolová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS