Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mira Vlach > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Mira Vlach — projektový manažer, trenér a konzultant

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Ing. Mira Vlach:
Pan Vlach je dlouhodobým a aktivním členem Společnosti pro projektové řízení, na jejíž půdě jsem se s ním seznámil. O projektové řízení se zajímá dlouhodobě. Pro společnost spoluorganizoval několik ročníků odborných minikonferencí Dny sekcí SPŘ (dnes Quo vadis), které byly zajímavé nejen svým obsahem, ale byly i velmi profesionálně připravené. Takže ať už jsem byl v roli účastníka, nebo v roli prezidenta společnosti, musím potvrdit jeho vysokou profesionalitu nejen jako řečníka, ale i jako projektového manažera. Ostatně o tom, že tématu rozumí a umí se v něm orientovat svědčí nejen to, že úspěšně školí a účastníci jsou spokojení, ale že drží i dohled nad užitečnými stránkami Banka projektů. Spolupráce s panem Vlachem se nemusíte obávat.

Ing. Michael Motal, IPMA Level B

prezident Společnosti pro projektové řízení
www.cspr.cz
Sandra Tejnecká
Když jsem na poslední chvíli našla možnost přihlásit se na Mirovo školení projektového řízení, zabrala jsem rovnou více míst pro lidi, kterým jsem školení doporučila. Všichni jsme na školení šli s různou úrovní zkušeností s vedením projektů, všichni jsme si ale odnesli cenné tipy, rady, materiály a podněty nejen k zamyšlení, ale přímo k aplikaci. Já sama jsem prakticky hned po návratu začala používat některé z Mirových formulářů, další se chystám vyzkoušet. Účastnit se Mirova školení byl rozhodně dobrý krok na cestě k efektivnější práci s méně stresem. Doporučuji i těm, kteří si myslí, že projekty zvládají snadno, možná zjistí, jak to dělat lépe s lepšími výsledky.

Sandra Tejnecká

počítačová grafička, digitální kreslířka a ilustrátorka
Jakub Brada, DiS.
Absolvoval jsem kurz Školení projektových manažerů u Miry Vlacha. Tento byl vedený velmi srozumitelně a dal mi spoustu rad do začátků projektového řízení. Oceňuji hlavně odborné znalosti školitele a věcný přístup k tématu.

Jakub Brada, DiS.

provozovatel 1. katalogu všech českých motoservisů Motorating.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS